Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, december 29
    Trending
    • My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Air – ‘All I Need’
    • Album recensie overzicht: Tangerine Dream, Buckethead en meer
    • Album recensie overzicht: Busta Rhymes, $uicideboy$ en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 26 december 2025
    • Mr. Midi Guitar – Les Fradkin
    • Douwe Bob – VUUR
    • The Bullfight – 81 Bedford St.
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»‘It’s Always Been You’ – Caleb Hearn in de Melkweg
    Caleb Hearn
    Foto (c) Hunter Cohen
    Concertverslag

    ‘It’s Always Been You’ – Caleb Hearn in de Melkweg

    By Joske Rooijakkers26 september 2025

    Op woensdag 24 september was het tijd voor de show van Caleb Hearn. Deze show is onderdeel van Calebs eerste Europese tour. Caleb is een Amerikaanse singer-songwriter. In 2020 bracht hij zijn debuutalbum ‘Reflections’ uit, wat vooral over persoonlijke ervaringen met paniekaanvallen en het volwassen worden gaat. In 2024 bracht hij zijn nieuwste album ‘Left On McKinney’ uit, waar ook zijn grootste hit ‘Little Bit Better’ op staat. Caleb Hearn is vooral groot geworden door zijn video’s op sociale media, waar hij viraal ging met zijn video samen met Rosie.

    Om 20:50 was het tijd voor Caleb Hearn. Hij opende zijn show met een video die ging over de weg naar deze tour, waarna hij opkwam met het lied ‘The Lows’, wat het publiek meteen helemaal enthousiast maakte. Het was een show vol vrolijke maar ook verdrietige liedjes. Het was een intieme show, helemaal omdat hij maar met twee andere bandleden op het podium stond.

    De show in de Melkweg bood een gevarieerd repertoire van oude favorieten, nieuwe nummers en unreleased nummers. Zo werden onder andere ‘Damage’, ‘Warm Body’ maar ook een unreleased lied ‘Silver Lining’ gezongen.

    Aan het einde van ‘½ As Good As Her’ werd er een video afgespeeld met allemaal foto’s en video’s van de jeugd van Caleb, wat het lied nog specialer maakte en waardoor de helft van de zaal toch een traantje moest wegvegen.

    Een leuk moment was tijdens ‘Bite The Bullet’. Tijdens dit lied liep Caleb door het publiek heen om nog meer interactie te hebben. Ook op het podium was er veel interactie. Zo werden er telefoons gepakt en werd er van het podium gefilmd.

    Een bijzonder moment was tijdens ‘Always Been You’. Hierbij haalde Caleb iemand uit het publiek die het lied op haar bruiloft had gespeeld en zongen ze het lied samen.

    Voordat ‘Klonopin’ begon, was er ook een video over hoe Caleb vroeger veel drugs nam en veel paniekaanvallen daardoor had, waardoor het lied ‘Klonopin’ ook tot stand is gekomen.

    Na de show was er nog een extra intiem moment. Caleb besloot om nog een liedje buiten voor de deur van de Melkweg te zingen met de mensen die er nog waren.

    Al met al was het een geslaagde show vol energie, dans, gelach en hier en daar een traantje. Wie een intiem en tegelijk energiek optreden wil meemaken, doet er goed aan een show van Caleb Hearn te bezoeken.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleZoë Livay trapt eerste eigen tour af in Simplon, Groningen
    Next Article Young Gun Silver Fox benadert perfectie in 013

    Related Posts

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin

    Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Air – ‘All I Need’

    Album recensie overzicht: Tangerine Dream, Buckethead en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Coverband Fun&Music Factory zoekt drummer
    • Gezocht zang en blazer...
    • All round drummer zoekt leuk bestaande of stardup gelegenheid
    • Gezocht bassist voor opstartende band
    • Coverband "Flashback" zoekt FOH mixer/technicus
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.