Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, juli 11
    Trending
    • Elbow doet aan succesvolle publieksparticipatie bij Paleis Soestdijk
    • Bob Dylan komt tweemaal naar AFAS Live
    • Da Funkie Junkie & Cosmic Girl – Caviar Jazz
    • Dany Lademacher: De Belgische gitaarvirtuoos, die half Nederlands werd
    • Familiepremière SMURFEN – Een Smurfastisch Avontuur
    • Barend Tromp – Odd Time Concepts
    • Peter Somuah’s ‘Unstable Grounds’ geeft in alle opzichten stof tot nadenken
    • Mika komt naar Ahoy
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Karol G betovert Ziggo Dome met spectaculaire show
    Foto (c) Marjolein van Veldhuizen
    Concertverslag

    Karol G betovert Ziggo Dome met spectaculaire show

    By Marjolein van Veldhuizen17 juni 2024

    Karol G, de Colombiaanse superster, heeft afgelopen weekend twee uitverkochte concerten gegeven in de Ziggo Dome als onderdeel van haar Manana Sera Bonito Tour. De shows, op 14 en 15 juni, waren een groot succes en bewezen eens temeer waarom Karol G een van de populairste artiesten ter wereld is. De tour markeert een hoogtepunt in het carrièrejaar van Karol G. Afgelopen jaar verbrak ze al barrières door als eerste vrouwelijke artiest met een Spaanstalig album de nummer 1 positie te bereiken in de Billboard 200. Begin 2024 werd ze vervolgens ook nog eens uitgeroepen tot Billboard’s Woman of the Year. Haar tour verkocht in totaal meer dan 1 miljoen tickets.

    Karol G is een Colombiaanse zangeres die bekend staat om haar unieke mix van reggaeton, Latin trap, R&B en pop. Ze brak door in 2017 met de hit ‘Ahora Me Llama’, een samenwerking met Bad Bunny. Sindsdien heeft ze talloze hits gescoord, waaronder ‘Tusa’, ‘Mamiii’ en ‘Provenza’. Karol G heeft samengewerkt met enkele van de grootste artiesten ter wereld, waaronder Nicki Minaj, The Jonas Brothers en Shakira.

    Met haar catchy muziek, energieke shows en positieve boodschap heeft Karol G een enorme fanbase opgebouwd over de hele wereld. Ze is een inspiratiebron voor veel jonge vrouwen en een rolmodel voor Latina’s in de muziekindustrie.

    De shows in de Ziggo Dome waren een ware beleving voor de fans. Karol G opende met haar hit ‘TQG’, met een gastrol van Shakira, en zette meteen de toon voor een avond vol energie en spektakel. Het podium was een waar kunstwerk, met een metershoge zeemeermin als centraal element. Karol G zelf verraste haar fans met haar unieke outfits, waaronder Moon Boots en danste met passie en flair over het podium.

    Tijdens de show wisselde Karol G af tussen energieke dance tracks en meer intieme akoestische nummers, die ze op een kleiner podium ten gehore bracht. Ze toonde haar talent als zangeres en performer, maar ook haar connectie met haar fans. Karol G nam de tijd om met haar publiek te praten, grapjes te maken en zelfs selfies te maken met enkele gelukkige fans.

    De shows in de Ziggo Dome waren een onvergetelijke ervaring voor alle fans die aanwezig waren. Karol G bewees opnieuw waarom ze een van de grootste sterren van dit moment is en liet iedereen met een glimlach op hun gezicht achter.

    Foto’s (c) Marjolein van Veldhuizen

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip maandag 17 juni: The Dead South @ Ancienne Belgique
    Next Article Jasper Steverlinck betovert Effenaar met gevarieerde en ontroerende show

    Related Posts

    Elbow doet aan succesvolle publieksparticipatie bij Paleis Soestdijk

    Bob Dylan komt tweemaal naar AFAS Live

    Da Funkie Junkie & Cosmic Girl – Caviar Jazz


    RSS Muzikantenbank
    • Coverband zoekt zanger
    • Ervaren gitarist (26) zoekt band met rauw karakter
    • Worshipband zoekt zanger en zangeres
    • Ben jij onze stuwende kracht?
    • Zangeres gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.