Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, juni 16
    Trending
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    • Album recensie overzicht: Omar, Jimmy Barnes en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 13 Juni 2025
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Tank and The Bangas ontmoeten het Metropole Orkest in een grensverleggend concert
    Foto (c) Rita Kuenen
    Concertverslag

    Tank and The Bangas ontmoeten het Metropole Orkest in een grensverleggend concert

    By Rita Kuenen9 april 2024

    Afgelopen vrijdag bracht de ongeëvenaarde creatieve kracht Tank and The Bangas een bezoek aan Parkstad Theaters Limburg in Heerlen, samen met het gerenommeerde Metropole Orkest onder leiding van Jacomo Bairos, voor een avond van genre-overschrijdende muzikale verkenning.

    Tank and The Bangas, afkomstig uit New Orleans, brachten hun aanstekelijke mix van jazz, hiphop, soul en funk naar het podium, onder leiding van de charismatische zangeres Tarriona ‘Tank’ Ball. Samen met bassist Norman Spence, drummer Devon Trusclair en zanger Mark Anthony Thomas, leverde het ensemble een elektrificerende performance die hun sonische diversiteit en grenzeloze energie liet zien. Hun reputatie als beste liveband van Amerika gaat hen voor, en het is gemakkelijk te begrijpen waarom; hun show is een ervaring als geen ander..

    Het Metropole Orkest, bekend om hun innovatieve samenwerkingen met een divers scala aan artiesten, integreerde naadloos hun orkestrale bekwaamheid met het unieke geluid van Tank and The Bangas. Met gedeelde muzikale connecties met artiesten als Lalah Hathaway, Robert Glasper en Jacob Collier, was deze samenwerking een match made in musical heaven.

    Het publiek werd getrakteerd op een spectaculaire avond van muziek die categorisatie tartte, met Tank and The Bangas en het Metropole Orkest die de grenzen van creativiteit en orkestratie verlegden. Onder de dynamische leiding van Jacomo Bairos werden de toeschouwers meegenomen op een memorabele muzikale reis die de grenzen tussen genres vervaagde.

    De sfeer in de zaal was elektrisch, met een uitverkochte zaal die reikhalzend uitkeek naar de voorstelling. Van begin tot eind ontving het concert niets dan lof, waarbij de aanwezigen werden gegrepen door het buitengewone talent op het podium.

    De setlist bestond uit een mix van de kenmerkende nummers van Tank and The Bangas, vanaf opener ‘Mr. Blue Bell’, ‘Boxes and Squares’, met een fantastisch spelende Marielle van den Bos op fluit, en ‘Dope Girl Magic’, met als hoogtepunt een toegift van ‘Rollercoasters’, met een leidende rol van de toetsen, iets was het publiek nog meer wilde.

    Al met al was het concert een eerbetoon aan de kracht van samenwerking en creativiteit, en liet het een blijvende indruk achter op iedereen die het geluk had aanwezig te zijn. Tank and The Bangas, samen met het Metropole Orkest, brachten een performance die nog lang herinnerd zal worden.

    Foto’s (c) Rita Kuenen

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleChef’Special komt weer naar AFAS Live
    Next Article Balaton Sound maakt programma compleet

    Related Posts

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken

    Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim

    Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Fluitiste / celliste / zangeres zoekt band
    • Backings vocaliste of vocalist gezocht!
    • Fluitiste / celliste./ zangeres op zoek naar band
    • Zangeres zoekt een band
    • Zangeres zoekt gitarist(e)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.