Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, januari 17
    Trending
    • Album recensie overzicht: Circa Waves, Richard Marx en meer
    • Maria Mena kwetsbaar in Eindhoven
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026
    • Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome
    • Maria Mena verweeft intimiteit met orkestrale pracht in Heerlen
    • The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt
    • Madison Beer naar Ziggo Dome
    • Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Eller van Buuren steekt hits van broer Armin in akoestisch jasje
    Muzieknieuws

    Eller van Buuren steekt hits van broer Armin in akoestisch jasje

    By Wil Wander5 oktober 2013

    Op 22 november gaat een uniek nieuw album in release ’Eller van Buuren presents Acoustic Dance Music’. De jongere broer van de nummer 1 DJ van de wereld, Armin van Buuren, heeft een selectie van diens hits bewerkt in een (semi-) akoestische uitvoering. De EDM (Electronic Dance Music) -classics van Armin zijn compleet opnieuw opgenomen en uitgevoerd door Eller van Buuren en zijn band. De zangers en zangeressen van de originele tracks zijn opnieuw benaderd voor dit album. Binnenkort wordt bekend gemaakt welke nationale en internationale artiesten een bijdrage hebben geleverd aan het album ‘Eller van Buuren presents Acoustic Dance Music’.

    Armin over zijn jongere broer: “Eller is een extreem begaafde muzikant die echt kan spelen en al jaren in verschillende formaties heeft gespeeld. We hebben in het verleden veel samen gewerkt, onder andere op mijn ‘Armin Only’- shows. Ondanks dat hij muzikaal misschien meer in een andere wereld zit, komen onze werelden nu weer samen in een uniek project. Ik ben echt onder de indruk van hoe hij mijn werk heeft gecoverd en er een hele eigen sound aan heeft kunnen geven”.

    Het idee voor dit album ontstond een aantal jaar geleden tijdens de ‘Armin Only’-wereldtour waarbij Eller live op het podium de gitaarpartijen voor zijn rekening nam. Tussen het vele reizen en de shows door zat Eller urenlang op zijn hotelkamer met zijn gitaar Armin- nummers te spelen. Dit leidde tot een reeks korte online filmpje onder de noemer ‘Acoustic hotel room sessions’, deze filmpjes werden honderdduizenden keren bekeken op YouTube. Eller legde zijn idee om verschillende singles akoestisch en semi-akoestisch te bewerken en als ADM- album uit te brengen voor aan Armin. Armin reageerde meteen enthousiast en samen maakten ze een short-list met Armin classics die niet op dit album mochten ontbreken.

    Eller van Buuren over het ontstaan dit project: “ADM brengt mensen bij elkaar. Of het nou de trance fans zijn of de liefhebbers van jazz, pop en lounge in de meest pure vorm. Je hoort al deze vormen terug op dit album. Ik vond het zelf geweldig om te ervaren dat de songs niet alleen maar in de dance-uitvoering werken, maar juist ook in deze meer ‘(semi) akoestische’ uitvoering. Armins motto is: ‘Wees nooit een gevangene van je eigen stijl’ en daar sluit ik me volledig bij aan”.

    Tracklisting ’Eller van Buuren presents Acoustic Dance Music’ (nog niet definitieve volgorde):
    1. Feel so good
    2. Shivers
    3. Neon hero
    4. Suddenly summer
    5. Going wrong
    6. Broken tonight
    7. Burned with desire
    8. Unforgivable
    9. Drowning
    10. Youtopia
    11. Not giving up on love
    12. In and out of love
    13. Cereal

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article5 oktober, de verjaardag van Steve Miller
    Next Article Kris Berry & Perquisite – Loverstruck Puzzles

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026

    Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome

    Madison Beer naar Ziggo Dome

    Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA

    Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden

    Starman David Bowie schittert 10 jaar na zijn overlijden nog steeds


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist
    • Contrabassist zoekt gezellige ervaren Brabantse muzikanten voor een akoestisch project
    • Sologitarist gevraagd.
    • Border Blues Rock zoekt drummer
    • Metal(core)/Hardcore drummer zoekt band of gitarist/componist om er een op te starten in regio Venlo of Peel en Maas
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.