Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juli 1
    Trending
    • Concert At Sea Festival: Laatste Dag Vol Muzikale Hoogtepunten
    • Turnstile naar AFAS Live
    • Nubiyan Twist – NT Soundsystem
    • Spoorpark Live Festival vol Disco, Pop en Rock
    • Album recensie overzicht: Nick León, Lorde en meer
    • Suzan & Freek stelen de show op emotionele tweede dag Concert At Sea
    • Album recensie overzicht: Nikki Nair, Fred Hersch en meer
    • North Sea Round Town verbindt alle lagen van de bevolking
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»While Heaven Wept – Triumph: Tragedy: Transcendence – Live at Hammer of Doom
    CD Recensie

    While Heaven Wept – Triumph: Tragedy: Transcendence – Live at Hammer of Doom

    By Redactie9 november 2010

    Dit is de live-cd/dvd van het concert van 6 februari 2010 op het Hammer of Doom festival in Duitsland. Meestal ben ik geen enorme fan van live-cd’s. Bij de meeste lukt het niet goed om de sfeer weer te geven, en laat de geluidskwaliteit ook erg veel te wensen over. Ook zijn er veel bands die live gewoon lang niet zo goed zijn als op hun albums. Bij While Heaven Wept is dit gelukkig allemaal niet zo. De geluidskwaliteit is goed genoeg om je eraan te doen twijfelen of het echt live is opgenomen. Gelukkig word deze twijfel goed weggenomen door de perfecte weergave van de sfeer. Het publiek zingt mee, is enthousiast, en de energie springt van het hele optreden af. Verder lijkt de zanger op zijn best te zijn deze opname.

    Dit album duurt meer dan 1 uur, en bevat allemaal nummers van vorige albums. Er staan 7 verschillende nummers op, waarvan sommige meer dan 15 minuten duren. De nummers zelf zijn aardig uitgewerkt, met grootse keyboardpartijen, en gitaarsolo’s die wel leuk klinken.

    Iets wat ik wel een groot minpunt vind aan deze cd is dat sommige stukken echt enorm lang duren. Zo zit je bij de intro een paar minuten lang naar hetzelfde stukje te luisteren, wat steeds herhaalt word. Het stukje is niet slecht, maar gaat na een minuut toch wel vervelen. Ook zitten er in verdere nummers soms muzikale intermezzo’s die wel erg veel herhaling hebben. Dit zorgt dat je aandacht verslapt van de cd, wat erg jammer is.

    Ondanks de goede kwaliteit van de opname valt de cd me toch een beetje tegen. De zanger probeert het nog goed te redden, maar de opbouw van de nummers is gewoon te langdradig. Verder denk ik dat deze cd meer een leuk souvenirtje is voor festivalbezoekers die er geweest zijn dan voor het grote publiek (6.5/10)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleThe Quireboys – Live in London
    Next Article Cabo Verde Festival (De Doelen, 06-11-2010)

    Related Posts

    Nubiyan Twist – NT Soundsystem

    Album recensie overzicht: Nick León, Lorde en meer

    Album recensie overzicht: Nikki Nair, Fred Hersch en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Quality Time Musicians Wanted!
    • Gezocht: drummer voor Supertramp Tribute band
    • ReCover zoekt bassist
    • Repetitieruimte in Eindhoven Noord
    • Bassist zoekt een band .
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.