Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Chivv presenteert nieuw project ‘UN4GETTABLE NIGHTS’ dat geheel in Ghana is opgenomen
    Muzieknieuws

    Chivv presenteert nieuw project ‘UN4GETTABLE NIGHTS’ dat geheel in Ghana is opgenomen

    By Mira van der Hagen22 mei 2020

    Chivv heeft niet stil gezeten na zijn #1 album ‘2 Borden, 1 Tafel’ vorig jaar. Hij reisde af naar Ghana om daar inspiratie op te doen voor zijn nieuwe project: ‘UN4GETTABLE NIGHTS’. Vandaag presenteert hij het gelijknamige album dat hij daar schreef met de producers Spanker, Monsif en SRNO. Ook heeft hij deze kans aangegerepen om een internationale sound te creëren en met artiesten als Kojo Funds en King Promise te werken. In de eerder verschenen videoclip ’50:50′ waren al beelden van Ghana te zien. Binnenkort is de hele reis te bewonderen in een documentaire. Hierin spreekt Chivv zich voor het eerst uit over persoonlijke kwesties. Hij blikt terug op het afgelopen jaar, vertelt over de reden waarom hij naar Afrika is gegaan en hij is open over zijn keuze om een solo carrière te starten. Op de 15 tracks van ‘UN4GETTABLE NIGHTS’ staan naast internationale ook nationale gastbijdragen van onder andere Frenna, Boef, Sevn Alias, Jonna Fraser en Latifah.

    “Ghana leek mij de perfecte bestemming om me te focussen op het schrijven van nieuwe muziek. Veel van mijn vrienden komen er vandaan en er zijn veel artiesten daar met wie ik graag wilde werken. Tijdens de trip heb ik veel onvergetelijke avonden meegemaakt, daarom besloot ik dat als titel te nemen. Ook ligt het in lijn met mijn label Un4gettable Music. Met het project wil ik good vibes verspreiden; ik wil zowel mezelf als de mensen om mij heen zien groeien”.
    – Chivv

    Over Chivv
    Chivv, de artiestennaam van Chyvon Pala, ging na zijn successen met SBMG in 2019 volledig voor een solo-carrière. Eerder bewees hij al garant te staan voor hits met zijn bijdragen op ‘Cartier’ (Dopebwoy), ‘JA!’ (Bizzey), ‘Beetje Moe’ (Kevin) en ‘Huts’ (The Blockparty). Met zijn eerste solo track, ‘Ewa Ewa’, kwam hij direct op nummer 1 terecht en behaalde hij binnen 10 dagen een gouden status. Zijn solo-album ‘2 Borden, 1 Tafel’ bereikte vervolgens na de release de eerste positie in de album charts. Hierop volgden samenwerkingen met onder andere Boef op ‘Kofferbak’ en Sevn Alias op ‘Bando Baby’ met Lijpe. Chivv heeft zich ook altijd ingezet voor de maatschappij in Nederland en Suriname. Zo deelde hij schooltassen uit aan scholieren en organiseerde hij een hood BBQ in de Amsterdamse Bijlmer. In Suriname heeft hij een project rondom zonnepanelen opgestart, zodat verschillende dorpen voorzien kunnen worden van stroom.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleGene Thomas komt met concert in Stadsschouwburg Antwerpen
    Next Article Celine Cairo covert Sade’s ‘By Your Side’

    Related Posts

    Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan

    Tyreek McDole – Open Up Your Senses

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken


    RSS Muzikantenbank
    • Gezellige gitarist gezocht
    • American Song Book
    • Toetsenist gezocht!
    • Basgitarist gezocht.
    • Drummer Gezocht!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.