Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, februari 12
    Trending
    • Snoop Dogg nog deze maand naar Melkweg
    • Smith & Kotzen overtuigen in Haarlem
    • The Black Keys naar AFAS Live
    • Ye naar Gelredome
    • Twee dichters, één stem: Het magische verhaal van De Poema’s
    • Victor Meijer – Bubblegum Psycho
    • The Black Crowes exclusief naar 013
    • KAYTRANADA naar Ziggo Dome
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Kovacs speelt Metropool volledig plat
    Foto (c) Filip Heidinga, www.musicfhoto.com
    Concertverslag

    Kovacs speelt Metropool volledig plat

    By Filip Heidinga3 december 2018

    Zaterdagavond was het Hengeloose podium in Metropool het toneel van Kovacs. De inmiddels wijd bekende zangeres zette een show neer waar heel jazz en soul minnend Hengelo en omgeving voor uit liep.

    Remme

    Voordat de Kovacs afgelopen zaterdag het podium opkwamen was het rond half negen eerst tijd voor Remme. Wie deze jonge singer/songwriter precies is is niet bekend en tijdens het optreden komen we ook weinig te weten over hem. Hij zingt en speelt een vijftal nummers waarbij hij zichzelf begeleid op keyboards of gitaar. Tussen de nummers door zegt hij eigenlijk niks en het podium is bijna helemaal donker. Het enige aanwezige licht komt alleen van achter waardoor we hem amper kunnen zien. Daarbij was er zeer veel rook op het podium waardoor sommige mensen na het optreden nog geen idee hadden hoe hij er uitziet. Het grootste deel van het publiek stond dan ook rustig naar zijn muziek te luisteren, ook al konden sommige het niet laten om er doorheen te praten. Het korte optreden (ongeveer een kwartier) werd over het algemeen goed door het publiek ontvangen. De grote vraag blijft echter: wie is Remme?

    Kovacs

    Na het optreden van Remme moest het publiek bijna een uur wachten op het optreden van de Kovacs. Waarom was totaal niet duidelijk, de ombouw was na een kwartier al klaar. Het publiek begreep duidelijk niet waarom ze zo lang moesten wachten en werd ongeduldig. “Boe” en “Spelen!” klonk het dan ook veel vlak voor het optreden. Maar op het moment dat Sharon Kovacs en haar band het eerste nummer inzette was iedereen het lange wachten meteen vergeten.

    De band drukte meteen vanaf de eerste noot het gaspedaal goed in met een zeer energieke show tot gevolg. De grote zaal van Metropool stond volledig vol en het publiek ging uit z’n dak. Sharon Kovacs is als artiest het afgelopen jaar erg gegroeid en heeft veel meer zelfvertrouwen. Dat is tijdens een optreden zeer goed te zien. Ze laat zich volledig gaan en staat vaak met een grote glimlach op het podium. Vooral haar interactie met haar nieuwe gitariste Estelle Stijkel is mooi om te zien. Al met al een sterk optreden.

    Foto (c) Filip Heidinga

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleVier nieuwe namen voor hello festival
    Next Article Nielson met nieuw muzikaal geluid in Eindhovense Effenaar

    Related Posts

    Smith & Kotzen overtuigen in Haarlem

    Heksen en koningen brengen een ode aan de metal in Heerlen

    HAEVN blaast met jublieumshows AFAS Live omver

    Epica speelt Ziggo Dome voor de Arcane Dimensions Tour

    Magische intimiteit met Bart Peeters in Rock Lobster

    Claude zet AFAS live in vuur en vlam


    RSS Muzikantenbank
    • Bassist gezocht voor coverband van "The Doors"
    • Ritme / leadgitarist
    • Gitarist zoekt hobbymatige band(leden)
    • De Sonsbeekband zoekt zangeres/zangeressen
    • Barosz zoekt gitarist (solo's / melodieen)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.