Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, september 4
    Trending
    • Anouk zet de Ziggo Dome in vuur en vlam
    • Belinda Carlisle toont in Paradiso dat tijd stilstaat bij echte popmuziek
    • Big Thief kondigt komst naar AFAS Live in Amsterdam aan
    • Radiohead slaat Nederland vooralsnog over bij Europese tournee
    • Van bluegrassroots tot solo: de muzikale reis van Chad Clark
    • Isabelle Faust, Kristin von der Goltz, Kristian Bezuidenhout – Johann Sebastian Bach: Sonatas for Violin and Continuo
    • G. Love & Special Sauce sluiten hoofdstuk af in 013
    • Foreigner naar 013 Tilburg voor exclusieve show
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Memphis Maniacs brengt kolkende Mash-Ups
    Memphis Maniacs
    Foto (c) René Obdeijn
    Concertverslag

    Memphis Maniacs brengt kolkende Mash-Ups

    By Rene Obdeijn5 maart 2017

    De maand maart staat in het teken van de clubtoer voor de Memphis Maniacs. In de zomer volgen de festivals weer. Het publiek in Hedon (volle bak) was getuige van een fraaie nieuwe show waarin de band voor een kolkende sfeer zorgde met een grote variatie aan Mash-ups. De band wisselt van rap, rock, dance, new wave, pop en disco in een hoog tempo. Dit tempo zorgde er voor dat het publiek volop aan het dansen en jumpen was tijdens de talloze mash ups.

    Er kwam veel nieuw werk voorbij maar ook enkele oude bekenden zoals ‘Tears for galactic Jambo Jet’ waarbij ‘Shout’ van Tears for Fears de rode draad van het nummer is rondom ‘One-Shot Wondernoid Butterfly’, ‘Arctic Bottle Luv’ en ‘My Happy Bomfunk Amadeus’. Nieuw was het eerbetoon aan Lemmy, met ‘Ace of Spades’ dat gemixt werd met The Selecter’s ‘On my radio’. Er komt op een avond zo veel voorbij, waardoor je zeker niet alles kunt kennen, want ze spelen voor een breed publiek. Soms moet je eventjes extra goed luisteren naar wat ze nu spelen en daarna weer lekker meeswingen op een voor jou bekend nummer. Dat is de kracht van Memphis Maniacs!

    De nieuwe show heeft wat meer lichtshowelementen doordat de band creatief met drie grote verplaatsbare lichtschermen de setting elke keer weer wat anders maakt. De vocale kracht is niet het sterkste punt van de band, maar de energie en de strakke uitvoeringen des te meer. Soms is het balen als je een bekende melodie in een nummer hoort en niet weet wat het is. De band weet in het begin al mooie accenten in het nummer te leggen, waarna het tot een climax komt. Zelf werd ik getroffen door de heerlijke verwerven melodie van Toto’s ‘Africa’, die daarna uitmondde in een meezingnummer gecombineerd met The Doors ‘Riders on the storm’.

    De mash-up ‘Walking on the moon’ (Police) met ‘Beat It’ (Michael Jackson) en nog een aantal nummers mocht er ook zijn. De eerste toegift was ook een bekende waarin zowel de teksten van ‘Staying Alive’ (Bee Gees) en ‘Engel’ (Rammstein) elkaar aanvullen als de muziek prachtig in elkaar overgaat.

    De feestnummers ‘No Limits’ en ‘Jump Around’, zaten ook in het programma en wisten het publiek in een kolkende massa te veranderen. Zanger Roy Smolenaars liep dan lekker het publiek in en zocht daarbij de dames op, om flink de zaal tot een hoogtepunt te brengen! De Memphis Maniacs weten het weer te flikken met deze nieuwe show, waarbij je al je vrienden en vriendinnen mee kunt nemen voor een heerlijke muzikale show. De show is dermate gevarieerd qua smaken en het tempo ligt zo hoog dat aan deze soundwave aan mash-ups veel te kort duurt.

    Foto’s (c) René Obdeijn

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip zondag 5 maart: The Delta Saints in Paradiso
    Next Article Typhoon & Amsterdam Sinfonietta naar Eindhoven en Tilburg

    Related Posts

    Anouk zet de Ziggo Dome in vuur en vlam

    Belinda Carlisle toont in Paradiso dat tijd stilstaat bij echte popmuziek

    Radiohead slaat Nederland vooralsnog over bij Europese tournee


    RSS Muzikantenbank
    • Amon Amarth Tribute JOMSVIKING zoekt Zanger!
    • Toetsenist gezocht
    • Unieke band zoekt toetsenist!
    • Yuma station project zoekt zanger
    • Drummer gezocht. - Voel jij de blues?
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.