Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, januari 1
    Trending
    • Messiah’el Bey – Azteca Charm
    • Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort
    • My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Air – ‘All I Need’
    • Album recensie overzicht: Tangerine Dream, Buckethead en meer
    • Album recensie overzicht: Busta Rhymes, $uicideboy$ en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 26 december 2025
    • Mr. Midi Guitar – Les Fradkin
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Duncan Laurence schittert in Doornroosje
    Foto (c) Larissa Derks
    Concertverslag

    Duncan Laurence schittert in Doornroosje

    By Anniek Takken27 februari 2024

    Op een betoverende zondagavond, om 20:45 uur, klonk door de rode zaal van Doornroosje een spraakbericht van ongeveer 2 minuten, afkomstig van niemand minder dan Duncan Laurence. Nadat het spraakbericht ten einde was gekomen, betrad Duncan het podium gekleed in een schitterend glitterpak, gevolgd door een luid applaus van het publiek.

    De avond begon met het betoverende nummer ‘Sleeping on the Phone’, waarna Duncan het publiek meevoerde met bekendere nummers zoals ‘California Rose’ en ‘Electric Life’, waarop de zaal vol enthousiasme meezong en danste. Tussen de nummers door deelde Duncan zijn gedachten, waarbij hij sprak over zijn waardering voor het publiek dat een kaartje had gekocht voor “deze kwibus”.

    Duncan nam het publiek mee op zijn reis van vóór het Eurovisie Songfestival tot aan het heden, waarbij hij zijn transformatie van ‘small town boy’ tot ‘sky boy’ beschreef. Gedurende de avond werden diverse hits naar voren gebracht, variërend van rustigere nummers zoals ‘Yet’ tot meer pop- en uptempo-nummers zoals ‘Love Don’t Hate It’. Hij onthulde ook dat hij een nummer had geschreven voor Disney, waarbij hij fantaseerde over een lied voor bijvoorbeeld ‘Cinderella’. Echter, in werkelijkheid had hij een nummer geschreven voor ‘Love, Victor’.

    De zanger sprak over het gebrek aan representatie voor LGBTQ+ in zijn tijd, en benadrukte het belang van hoofdrollen voor deze gemeenschap in plaats van bijrollen. Dit leidde tot de uitvoering van het prachtige nummer ‘Heaven is a Hand to Hold’. Tijdens ‘Life on the Moon’ verschenen één voor één lampjes, waardoor de zaal veranderde in een sterrenhemel. Uiteraard mocht zijn wereldberoemde hit ‘Arcade’ niet ontbreken. Na een dankwoord aan Ilse DeLange en het Eurovisie Songfestival, zong Duncan ‘Arcade’, waarbij het publiek enthousiast meezong toen hij de microfoon naar hen toe draaide. Na ‘Arcade’ volgde een voice memo, gevolgd door een prachtige uitvoering van het nummer ‘Broken Parts’.

    Duncan verliet het podium met zijn band, om kort daarna weer alleen terug te keren. Hij verdeelde de zaal in tweeën, ‘Nim’ en ‘Ma’, en leidde het publiek in een gezamenlijke uitvoering van een fragment van zijn nieuwe lied ‘Heal Me’. De avond eindigde met het nummer ‘Stars’, waarbij honderden lampjes opnieuw oplichtten en de zaal werd gehuld in een magische sfeer. Kortom, het was een prachtige avond die zowel Duncan Laurence als zijn fans met veel plezier zullen herinneren.

    Foto’s (c) Larissa Derks

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWin kaarten voor C2C met Brad Paisley, Colbie Caillat, Old Dominion en meer
    Next Article Stone Foundation voor een concert naar Nederland

    Related Posts

    Messiah’el Bey – Azteca Charm

    Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin


    RSS Muzikantenbank
    • All Times Bigband Harderwijk zoekt ervaren baritonsaxofonist
    • Drummer 60+ is zoekende in Friesland
    • Americana/pop band zoekt bassist (en/of toetsenist)
    • Gitarist gezocht voor Amy Winehouse Tribute
    • П?? Ervaren Rhythm Sectie zoekt Muzikale Versterking! 🎶
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.