Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, september 17
    Trending
    • Damiano David sterk zonder Måneskin in AFAS Live
    • The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3
    • Sam Vloemans – Bord du Nord II
    • Videoprimeur: shitfruit – Aisla
    • Win kaarten voor Leah Rye in Nieuwe Nor
    • The Kooks naar AFAS Live
    • Florent Pagny – Grandeur Nature
    • Focus viert Hoogmis in Cacaofabriek
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Spotify»Maxazine Presents: Martyr Essentials (samengesteld door Rick Bouwman)
    martyr
    Spotify

    Maxazine Presents: Martyr Essentials (samengesteld door Rick Bouwman)

    By Redactie2 maart 2022

    Martyr is een legendarische heavy/speed/power metal band uit Utrecht die bestaat sinds 1982. Het grote publiek maakte voor het eerst kennis met Martyr in 1984 toen Roadrunner Records het verzamelalbum ‘Dutch Steel’ uitbracht. Martyr’s bijdrage aan deze release getiteld ‘Snow And Fire’ is nog steeds een hoogtepunt op de setlist van de band. Ook verscheen in 1985 hun nummer ‘En Masse (Stand Or Die)’ op het beruchte album ‘Metal Massacre VI’ van het legendarische platenlabel ‘Metal Blade’ uit de VS. Beide releases kregen belangstelling van metalheads van over de hele wereld en zorgden ervoor dat Martyr hun legendarische status verwierf.

    Martyr ging een tijdje op pauze… De vlam doofde echter nooit en ontvlamde rond 2005 toen ze werden gevraagd om zich te herenigen om op een aantal old school metalfestivals te spelen. Na de zeer succesvolle reünieshows was Martyr weer op de rails, wat resulteerde in de ‘Fear The Universe’ compilatie (2009, Rusty Cage Records) en hun langverwachte comeback album ‘Circle Of 8’ via Metal Blade Records in 2011. Hun tweede studioalbum na de reünie, ‘You Are Next’, werd in 2016 uitgebracht door Into The Limelight Records.

    Na vijf jaar sinds het laatste studioalbum is nu hun nieuwe album ‘Planet Metalhead’ uit, dus Maxazine vroeg aan gitarist en oprichter Rick Bouwman om speciaal voor Maxazine een Essentials lijst samen te stellen. Geen greatest hits lijst, maar een lijst van essentiële Martyr tracks. Tracks die staan voor bepalende momenten in hun carrière, tracks waaraan de band mooie herinneringen heeft. Een ware essentiële lijst dus. Een lijst voor de echte liefhebbers van Martyr, maar zeker ook een lijst voor mensen die Martyr nog niet zo goed kennen. Maxazine presents: Martyr Essentials!

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleFull Concert: Fatboy Slim live @ Sidney Myer Music Bowl, Melbourne (2020)
    Next Article Avril Lavigne – Love Sux

    Related Posts

    Damiano David sterk zonder Måneskin in AFAS Live

    The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3

    Sam Vloemans – Bord du Nord II


    RSS Muzikantenbank
    • Don't be stupid
    • Bassist zoekt hard/ prog rock band
    • Ervaren drummer gezocht voor pop/rock cover band
    • Band zoekt arrogante lead gitarist
    • Gitarist zoekt leuke band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.