Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juli 15
    Trending
    • sombr naar AFAS Live
    • Alter Bridge naar Ziggo Dome
    • Lorna Shore naar AFAS Live
    • Queens of the Stone Age naar Carré
    • Kendrick & SZA ontpoppen zich als supersterren met Grand National Tour in ArenA
    • Lollapalooza Berlin viert 10-jarig jubileum met 60.000 bezoekers per dag
    • Rinus Gerritsen: Van Golden Earring naar Supersister, de kunst van opnieuw beginnen
    • Kokoroko – Tuff Times Never Last
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»BluesZine»Bluesnieuws»Florian Lohoff Band komt naar Nispen Blues
    Florian Lohoff
    Bluesnieuws

    Florian Lohoff Band komt naar Nispen Blues

    By Norman van den Wildenberg7 januari 2020

    Er vergaat sinds zijn 7e verjaardag geen dag dat Florian Lohoff geen gitaar in zijn handen houdt. Als tiener leefde hij de VS, waar hij geïnspireerd werd door muzikanten als Doyle Bramhall ll, Warren Haynes, Curtis Mayfield, en John Mayer. De Berlijnse muzikant leeft voor en met de muziek, voelt in zijn binnenste de kracht en het vuur die hem steeds naar nieuwe wegen en inspiratie laten zoeken, om zich door zijn muziek uit te kunnen drukken.
    Florian vormde zijn eerste eigen band in 2011. Ondertussen is de bezetting meerdere malen gewijzigd om een voor hem perfecte groove en sound te creëren. Met z’n huidige viermansformatie lijkt hij de juiste balans te hebben gevonden. Zaterdag 25 januari treedt de Duitse Blues formatie Florian Lohoff Band op in café de Gouden Leeuw te Nispen.

    Persoonlijk getinte teksten ontmoeten opwindende gitaarpartijen en een groovy funky geest, eerlijk, soulvol en bluesy. Florian en zijn band nemen de ruimte met bedwelmende geluidseffecten en spannende solo’s. Toch wil de band niet in een hokje worden gedrukt, maar beweegt elegant tussen Soul, Funk, Blues, en Rock. De Florian Lohoff Band combineert de verschillende muziekstijlen met een compleet nieuwe wereld van geluid. Gebaseerd op onverwachte ritmische veranderingen is het resultaat een unieke en memorabele muzikale ervaring.

    In 2012 kwam het debuutalbum ‘Lifetimeshuffle’ op de markt. Jaren van schrijven, oefenen en toeren in Duitsland, Zwitserland en Nederland volgden, waarna in oktober 2015 z’n tweede album ‘Tangled Up In Blue’ werd uitgebracht. Vorig jaar verscheen z’n derde album ‘Risin’, waaraan hij een jaar heeft gewerkt: “Ik heb me bij het schrijven van de stukken veel tijd voor het creatieve proces gegund. Ieder stuk spiegelt mijn gevoelsleven en is een stem van mijn ziel”, aldus Florian.

    Florian Lohoff heeft z’n sporen in de Duitse muziekscene verdiend, letterlijk tot zijn vingers bloedden. Hij is weggerend van de schaduwen van Henrik Freischlader, Walter Trout en Joe Bonamassa, drie belangrijk muzikale inspirators. “Ik heb er altijd van gedroomd muziek te maken – voor 5 of voor 500 mensen – de fonkeling in de ogen van het publiek te zien wanneer ik op de bühne sta en hen mijn teksten over mijn leven vertel. Dat is eenvoudigweg het mooiste geschenk voor mij en maakt me ongelooflijk gelukkig.” Lohoff speelt zich in de harten van zijn publiek met passie, eerlijkheid en veel emotie, en is daarbij steeds de sympathieke jongen uit het centrum van Berlijn gebleven.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip dinsdag 7 januari: The Analogues in het Zuiderstrandtheater
    Next Article De Baron – BenBiri

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025

    All Time Low naar 013

    Win kaarten voor Hang Youth in Nieuwe Nor


    RSS Muzikantenbank
    • Innocence is op zoek naar een gitarist
    • SOUL SESSIONS Ltd zoekt 2e leadzangeres
    • Second The Band zoekt een nieuwe drummer!
    • Gitarist zoekt muzikanten/band met niveau en plezier – Omgeving Arnhem/Nijmegen
    • Drummer en Bassist zoeken band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.