Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, januari 28
    Trending
    • Dotan kondigt vier extra shows aan na volledig uitverkochte clubtour
    • Ne-Yo & Akon presenteren de ‘Nights Like This’ tour in Ziggo Dome
    • Best Kept Secret Festival maakt nieuwe lichting namen bekend
    • Eerste namen voor 50-jarig NN North Sea Jazz Festival bekend
    • Peaer – Doppelgänger
    • Claudia de Breij blijkt ook met liedjes avondvullend
    • Sly Dunbar (Sly & Robbie) overleden
    • Lex Uiting & Frans Pollux brachten Limburgse sfeer van Vastelaovend perfect over naar Ziggo Dome
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Noord Holland»Noord Holland Nieuws»BAUT presenteert KILOBYTE hosted by Yung Internet
    Yung internet
    Noord Holland Nieuws

    BAUT presenteert KILOBYTE hosted by Yung Internet

    By Wil Wander5 augustus 2019

    Op 30 augustus brengen designerhiphoppers Yung Internet hun haat-liefdeverhouding met de digitale wereld tot leven in BAUT. Tijdens het nu al veelbesproken event KILOBYTE wordt een explosieve cocktail van eten, drinken, Q&A’s, open mics en veel vette muziek geserveerd.

    Yung Internet is in de afgelopen vijf jaar van een uit de hand gelopen geintje uitgegroeid tot een serieuze en creatief baanbrekende hiphopformatie uitgegroeid. Een collectief dat de journalistiek van de nacht vertaalt naar muziek. Yung Mau, Yelli en DJ Hyperlink stonden zo onder meer op Eurosonic Noorderslag, Lowlands en op de main stage van Appelsap en in maart van dit jaar verkochten ze als viering van hun eerste lustrum Paradiso volledig uit. Op 30 augustus brengen ze hun concept KILOBYTE naar BAUT.

    KILOBYTE is een Yung Internet style avondvullend programma dat bezoekers onderdompelt in hun wereld. De avond start vroeg. Samen met de chefs van BAUT heeft het Amsterdamse trio een drie-gangen menu samengesteld (“gerechten gebaseerd op je favo nummers van je favo’s”) waarvoor ze zelf ook aanschuiven! Heb jij altijd al een toetje willen eten met Young Mau? Dit is je kans! Vervolgens is het tijd om nog iets op te steken tijdens een Q&A. Wil jij het maken in de muziekindustrie? Geen flauw idee waar te beginnen? Vraag het aan het aanwezige panel van industrieprofessionals. Wel netjes eerst je vinger opsteken!

    Wie echt talent heeft, kan zich bewijzen tijdens de open mic! DJ Hyperlink heeft twee beats klaarstaan, die op te vragen zijn via kilobytexxx@gmail.com. Rap deze aan flarden, neem het op en stuur het terug. Yung Internet kiest vervolgens de beste drie inzendingen uit die hun track mogen komen performen tijdens KILOBYTE. Voor de beste open mic performance heeft Young Internet een toffe verrassing. Daarna gaat het los! Een avond asociaal meeschreeuwen met de gekste tracks van onder meer DENTHALON, OCHO en IBS, YOUNG MAURO, $KEER & BOO$! En daarna all night de voetjes van de vloer onder leiding van DJ Hyperlink en UNCLE YELLS.

    Dit alles vindt plaatst op 30 augustus in BAUT. Er is beperkte capaciteit voor dit event, dus zorg dat je snel je tickets weet te bemachtigen.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleStijf uitverkochte vijftiende editie Solar Weekend ten einde
    Next Article 3WCHi – Sportman

    Related Posts

    Ne-Yo & Akon presenteren de ‘Nights Like This’ tour in Ziggo Dome

    Cypress Hill komt naar AFAS Live

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 23 januari 2026

    RAYE kondigt nieuw album aan

    Harry Styles naar Johan Cruijff ArenA

    Extra concert Ludovico Einaudi in Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Trombonisten voor Phoenix Big Band Ede
    • Gezocht slag/ sologitarist voor Nederlandstalige coverband omgeving Drunen/ Waalwijk
    • Gezocht: Creatieve Lead gitarist (+- 25-40 jaar oud) voor ambitieuze alternatieve cross-over band (Locatie Utrecht)
    • Zangeres zoekt band, muzikant of combo
    • Zanger gezocht voor AC/DC tribute
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.