Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, september 21
    Trending
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Los Bravos – ‘Black Is Black’
    • Album recensie overzicht: Anthrax, Lizz Wright en meer
    • Philadelphia soul en disco door The Three Degrees terug in Helmond
    • Fun Lovin’ Criminals in De Velinx: een bende uit de Bronx verdwaalt in het cultuurcentrum
    • Album recensie overzicht: Agnes Obel, Carly Rae Jepsen en meer
    • FM begint het weekend goed in de Pul
    • Teenage Fanclub – Do Not Dare To Dream
    • Ronan Keating met Just Getting Started World Tour naar AFAS Live in Amsterdam
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Maxazine Tipt»Concerttip woensdag 25 oktober: Symphonica in Rosso in Ziggo Dome
    Simply Red
    Maxazine Tipt

    Concerttip woensdag 25 oktober: Symphonica in Rosso in Ziggo Dome

    By Serge van de Lisdonk25 oktober 2017

    Iedere dag tipt Maxazine zijn lezers over wat er die dag te doen is op het gebied van muziek. Concerten, festivals of wellicht iets heel aparts. Dagelijks wordt er één concert of festival uitgelicht waar vreemd genoeg nog kaarten voor verkrijgbaar zijn. Voor de last minute beslisser, die vandaag nog een gezellige avond wil hebben! Vandaag tipt Maxazine: Symphonica in Rosso in Ziggo Dome

    Concerttip woensdag 25 oktober: Symphonica in Rosso in Ziggo Dome

    Het muzikale spektakel Symphonica in Rosso is natuurlijk niet compleet zonder bijzondere gasten! Naast hoofdartiest Simply Red zullen ook KT Tunstall, Glennis Grace en Ruben Hein hun opwachting maken op 25, 26 en 28 oktober. Simply Red brak door in 1985, met ‘Money’s Too Tight to Mention’ van het soulvolle debuutalbum ‘Picture Book’. Voor volgende albums haalde de band ook invloeden uit de funk, reggae, jazz en dance, zonder haar onmiskenbare eigen sound te verliezen. “Je kunt je ogen dicht doen en naar een willekeurige opname van ons luisteren en je weet meteen wie het is”, zegt zanger Mick Hucknall. “Dat is een aspect van onze carrière waar ik erg trots op ben”.

    Zangeres, componiste en multi-intrumentaliste KT Tunstall brak door met het nummer ‘Black Horse & The Cherry Tree’. Het was afkomstig van haar debuutalbum ‘Eye On The Telescope’, waar ook die andere hit, ‘Suddenly I See’ , op staat. Inmiddels staat het aantal uitgebrachte Tunstall-albums op vijf: vorig jaar verscheen haar nieuwste, ‘KIN’.

    Glennis Grace geldt al jaren als een van Nederlands beste zangeressen. Ze won onder andere meerdere Buma NL Awards voor Beste Zangeres en maakt deel uit van de succesvolle formatie Ladies of Soul. Afgelopen juni gaf de zangeres zelfs haar eerste optreden in de Verenigde Staten, waar ze ook nieuwe muziek opnam.

    Ruben Hein wordt alom geroemd om zijn karakteristieke, warme stem en eigenzinnige pianospel. Vanaf de release van zijn eerste single ‘Elephants’ raakte zijn muzikale carrière in een stroomversnelling. Het grote publiek maakte in 2013 kennis met Ruben, toen hij zich als vaste muzikale gast verbond aan het programma Linda’s Zomerweek van Linda de Mol. Momenteel werkt hij aan een nieuwe, derde plaat, die eind 2017/begin 2018 wordt verwacht.

    Meer info en tickets vind je hier.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleBob Dylan – Tarantula
    Next Article Nieuw album Kelly Clarkson onderweg

    Related Posts

    Ronan Keating met Just Getting Started World Tour naar AFAS Live in Amsterdam

    Oasis naar Johan Cruijff Arena

    RY X voor concert naar iconische Gashouder in Amsterdam

    Agnes Obel voor intiem concert naar Koninklijk Theater Carré

    Stevie Wonder naar Ziggo Dome

    James Blunt naar Ziggo Dome


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Ervaren zangeres zoekt gitarist en/of toetsenist voor sfeervol akoestisch duo/trio.
    • Gitarist regio zuid Holland zoekt gave band
    • Bassist gezocht voor rockband
    • Bassist (e)
    • Drummer gezocht Den Bosch e.o.
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.