Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, januari 1
    Trending
    • Een terugblik op het muzikale 2025
    • Messiah’el Bey – Azteca Charm
    • Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort
    • My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Air – ‘All I Need’
    • Album recensie overzicht: Tangerine Dream, Buckethead en meer
    • Album recensie overzicht: Busta Rhymes, $uicideboy$ en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 26 december 2025
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Live»Fish voor de laatste keer ‘Childhood Misplaced’ in 013 niet misplaatst
    Fish
    Foto (c) Bart Teunis, www.bartteunis.nl
    Brabant Live

    Fish voor de laatste keer ‘Childhood Misplaced’ in 013 niet misplaatst

    By Bart Teunis21 april 2016

    Terug in de tijd en toch weer niet. Symfo Rock legende Fish nam zijn publiek mee terug haar hun ‘Childhood Misplaced’. Veel niet-fans kunnen zich geen voorstelling maken van de aan fanatisme grenzende loyaliteit aan Fish van veel echte fans. Onterecht, want Fish liet zien dat hij bovenal een entertainer is, met een kritische blik en het hart op de juiste plaats. Een optreden van Fish is en blijft uniek, iedere keer weer en ieder keer weer gaat het dak eraf. Zo ook in Tilburg, eens Fish Fan, altijd Fish fan; Dus hier vooral midden-veertigers die graag dit unieke moment, de allerlaatste keer ‘Misplaced Childhood’ live mee wilden maken.

    Na ‘Pipeline’, ‘Feast of Consequences’, en een ijzersterk ‘Family Business’ was het gedaan met de verhalen, beschouwingen, grappen en grollen. Hier was iedereen voor gekomen. Na een korte uitleg dat hij binnenkort met pensioen ging en dat dit toch de allerlaatste keer was dat hij dit ‘live’ zou doen, was het zover. ‘Misplaced Childhood’, wat woord voor woord mee werd gezongen en noot voor noot mee werd beleeft. Het mooie is dat ondanks het feit dat dit album ruim dertig geleden gemaakt is, het geen moment aan waarde en waarheid heeft ingeboet. Het publiek werd weer een spiegel voorgehouden. Het was ‘Misplaced Childhood’ hetzelfde en toch weer anders.

    Fish-3

    De band was natuurlijk niet de band waar het album ooit mee opgenomen is. Maar toch, alle partijen bleven ijzersterk. De gitaarpartijen lokten, stootten af en gingen door merg en been. De drums bleven rollen en samen met de bas gewoon een voortreffelijke basis neer zetten. Voeg daarbij de keyboard partijen, die soms kleurden en dan weer melodieus de boventoon voerden en tel daarbij een uitverkocht 013 met uitzinnige fans en je hebt een ervaring om niet licht te vergeten.

    Fish-2

    Als toegift waren ‘Market Square Heroes’ en ‘The Company’ de beste keuzes. Uit volle borst meegezongen, gedanst en vooral een onvergetelijke ervaring rijker zullen heel veel fans toch met enige droefenis naar huis gekeerd zijn.

    Foto (c) Bart Teunis

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticlePrince (57) overleden
    Next Article Kiefer Sutherland – Not Enough Whiskey

    Related Posts

    Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin

    LeNoise brengt Neil Young tot leven in CC Hasselt


    RSS Muzikantenbank
    • Muzikanten/zanger(es) gezocht voor funk/soul/R&B/rock band
    • Rockabilly band zoekt zanger/ zangeres
    • Drummer
    • Vocalist gezocht voor samenwerking
    • Ervaren zangeres zoekt band / bandleden
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.