Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, januari 11
    Trending
    • André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome
    • Vliegende start Vrienden van Amstel
    • Album recensie overzicht: Maaike Ouboter, Hér en meer
    • Starman David Bowie schittert 10 jaar na zijn overlijden nog steeds
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 januari 2026
    • Bruno Mars naar Johan Cruijff ArenA
    • Muziek als therapie? SYLVR haar doel
    • Nas & DJ Premier – Light-Years
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»DeWolff (Tivoli De Helling – Utrecht, 18-04-2015)
    Concertverslag

    DeWolff (Tivoli De Helling – Utrecht, 18-04-2015)

    By Rene Obdeijn19 april 2015

    DeWollf-7

    DeWolff zit al weer in een nieuwe mini clubtour en deed zaterdag Utrecht aan. In het kader van de Record Store Day deed men vandaag ook nog 2 instore optredens in Amersfoort en Utrecht.
    Eerder werd er al een wolf in Drenthe en Groningen gesignaleerd maar deze wolf uit Limburg is veel gevaarlijker. Deze DeWolff is namelijk verslavend gevaarlijk. Deze aardige bloedhonden hadden een thuiswedstrijd daar ze nu in Utrecht wonen.

    Voor het voorprogramma is dat leuk dat De Helling uitverkocht is want al tijdens het optreden van Joe Madman and the Sidewalkers is de zaal al vol.
    Een band in dezelfde line up als DeWolff met vele muzikale overeenkomsten. Hun eerste plaat die net uit is werd geproduceerd door Pablo van de Poel. Komt het nu door Pablo dat de band zo veel gelijkenis heeft met hun sound of is het de band zelf die ook in deze sferen verkeerd. De tijd zal het leren het is in ieder geval een passende start van de avond.

    DeWollf is inmiddels uitgegroeit tot een zeer succesvolle live sensatie die al menig festival heeft veroverd en in de clubtour komen de DeWolff-8echte wolfkenners aan hun trekken met een lekker lange opwindende show die 100 minuten lang fascineert.  De plaat ‘Grand Southern Electric’ is inmddels al een tijd uit zodat velen de nummers iniddels goed kennen en dat komt de beleving in de Helling dan ook ten goede.
    De set start met ‘Evil Mothergrabber’ , ‘Satilla No. 3’, ‘It’s about time’ , ’Stand Up Tall’ Restless Man’ van de nieuwste plaat komen in volle vaart voorbij. Natuurlijk worden ook hun klassiekers ‘Voodoo’, ’The Pistal’ en ‘Gold and Seaweed’ aan het eind van de show niet vergeten. Rustpunten in de show zijn schaars de band houd het gas er goed op en dat wordt door de zaal gewaardeerd. In plaats van “We Want More” worden de toegiften door huilende wolfuitingen aangewakkerd.

    Op 1 mei komt hun  live plaat uit getiteld Live & Outta Sight’, maar tijdens de show al verkrijgbaar. Een dubbel cd of op opgenomen in de Melkweg en de Boerderij. De plaat heeft nagenoeg dezelfde nummers als de setlist van vanavond bestaande uit 12 nummers.
    S.v.p de plaat op 110 dB afspelen want dat is ook het volume dat live gehanteerd wordt is het advies van hun eigen nieuwe label electrosaurus records waarop het vinyl op wordt uitgebracht.
    Na afloop was het dan ook logisch dat er een grote rij bij de stand stond om toe te slaan bij de eerste eigen beheer editie van deze unieke wolven.

    Foto’s: Rene Obdeijn – Maxazine

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article[Afgelopen] Win kaarten voor Tove Styrke in Paradiso
    Next Article Champs – Vamala

    Related Posts

    André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome

    Vliegende start Vrienden van Amstel

    Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin

    LeNoise brengt Neil Young tot leven in CC Hasselt

    DeWolff eindigt jaar met hoogmis in TivoliVredenburg


    RSS Muzikantenbank
    • Ervaren zanger/muzikant uit Hoorn zoekt muzikale bandleden
    • Zangeres zoekt muzikanten voor samenspel en ontwikkeling
    • Drummer gezocht met gear
    • Startende sing and songwriter zoekt bandleden.
    • Drummer & Gitarist zoeken Bassist en Gitarist voor Metal/Hardrock Band.
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.