Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, december 16
    Trending
    • Eerste namen cast 29 Soldaat van Oranje bekend; o.a. Buddy Vedder en Lone van Roosendaal
    • Eerste headlineshow Hiqpy gaat er als zoete koek in bij Utrecht
    • Rapalje zet op zondagochtend De Doelen op zijn kop
    • Belcanto-concert in de Zeepziederij eindigt in staande ovatie
    • Studio 100 Sing-A-Long verovert Ahoy met nostalgische jeugdhelden
    • Árstíðir betovert de Cacaofabriek
    • Erik van den Berg – Elvis, wij waren erbij!
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Grover Washington Jr. – ‘Just the Two of Us’
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Lady Lounge (Bitterzoet, 31-08-2011)
    Concertverslag

    Lady Lounge (Bitterzoet, 31-08-2011)

    By Redactie3 september 2011

    Bekende zangeressen onder wie Do, Sabrina Starke, Jennifer Ewbank, Birgit Schuurman en Krystl hebben bekende popklassiekers omgebouwd tot een lounge-song voor het nieuwe album en concept ‘LADY LOUNGE’. Het album werd woensdagmiddag in Bitterzoet in Amsterdam gelanceerd. Belle Perez, Leonie Meijer, Carolina Dijkhuizen, Pearl Jozefzoon en Jennifer Ewbank zongen deze middag hun prachtige bijdrage van het album, dat na enkele dagen al in de Top 3 is beland van de iTunes Top 100.

    Zangeres Do nam een zwoele versie voor haar rekening van het nummer ‘Move Closer’, een enorme hit uit de jaren tachtig voor Marilyn Martin.”Lounge is voor mij een synoniem voor ontspannen, even wegdromen naar een andere wereld. Dit is een unieke gelegenheid voor mij om samen met mijn vrouwelijke collega’s, een album te maken waarbij we dat gevoel van rust en ontspanning onder het genot van deze heerlijke lounge tracks kunnen delen”, aldus de zangeres.

    De zusjes Monique en Suzanne Klemann van Lois Lane namen hun eigen top 10-hit ‘It’s the first time’ uit 1989 opnieuw onder handen, Sabrina Starke maakte een compleet nieuwe versie van ‘Hedonism’ van Skunk Anansie en Birgit Schuurman maakte de meest sensuele versie ooit van het nummer ‘Just say yes’ van Snow Patrol.”Fijn om via dit soort muziek bij mensen ‘binnen te dringen’ terwijl ze het niet doorhebben. Dat is wat lounge doet, het is een soort ‘niets aan de hand’ muziek en ondertussen voel je je toch anders na de CD te hebben beluisterd”. Aldus Birgit. “Het nummer stond er na 4 takes op, ik was heel relaxed tijdens het inzingen en dat hoor je denk ik wel terug.”

    Ook Leonie Meijer (Message in a bottle-The Police), Twarres (Heart of glass-Blondie), Carolina Dijkhuizen (I don’t want to talk about it-Rod Stewart, Pearl Jozefzoon(Crazy-Gnarls Barkley), Belle Perez (Angel Eyes-Wet Wet Wet) en Shary-An (Rude Boy-Rihanna) hebben een bijdrage geleverd aan het door Dorian Broekhuyse en Mark den Hartog geproduceerde album. De heren zijn onder meer bekend van de succesvolle supperclub albums.

    Foto’s (c) 2011 Freddie de Roeck

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMuziektip van de dag: Portishead – Glory Box (1995)
    Next Article Frans Lommerse wint ACT Award 2011

    Related Posts

    Eerste headlineshow Hiqpy gaat er als zoete koek in bij Utrecht

    Rapalje zet op zondagochtend De Doelen op zijn kop

    Belcanto-concert in de Zeepziederij eindigt in staande ovatie


    RSS Muzikantenbank
    • New Studio Project
    • Contra-alto zoekt band
    • The Cooking Crayfish zoekt een zanger(es)
    • Toetsenist voor hobbyband gezocht
    • Muzikanten gezocht voor Folkband
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.