Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, september 24
    Trending
    • Tijdloze Clouseau zet de Roma in vuur en vlam
    • Evanescence staat als een huis in Ziggo Dome
    • Rose Tattoo frontman ”Angry” Anderson overleden
    • Hermanos Gutiérrez – Los Ojos Del Cóndor
    • Beans – Less Louder
    • Leon Bridges – Happiness Anytime
    • Blood Red Shoes – Stay Lonely
    • Nothing But Thieves – Stray Dogs
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»49 Winchester na Paradiso klaar voor het grotere publiek
    Concertverslag

    49 Winchester na Paradiso klaar voor het grotere publiek

    By Rik Moors21 oktober 2025

    Zoals het bij de meeste gevallen in de countrywereld gaat. In thuisland Amerika zijn dit zeer graag geziene gasten in grote zalen of zelfs stadions. In Nederland moet het uit Virginia afkomstige 49 Winchester het tot nu toe doen met een uitverkocht Paradiso. Wat zo neer komt op 1500 man.

    Maar goed, de zaal was wel uitverkocht. Het was dan ook niet de eerste keer dat de band richting ons land kwam. Zo stonden ze al eens eerder in deze zaal, alsook op C2C en in het voorprogramma van Luke Combs een paar jaar terug. Ook de heren wisten dat nog en vroegen halverwege de show wie bij welke show geweest was.

    Hun special guest was Wyatt Flores. Hij is vooral bekend van ‘Please Don’t Go’. Mede door dit nummer verdubbeld hij bijna de maandelijkse luisteraars op Spotify met de hoofdact. Zijn set begon vroegtijdig, al stond de zaal bij aanvang al goed gevuld waarbij het al lastig was om je door het publiek te wurmen. We zien het relatief gezien erg vaak dat een country headline tour door Europa ook een erg sterke special guest meebrengt. Flores speelde langer dan op de site stond aangegeven, maar het aanwezige publiek vond dat totaal geen probleem. Zijn ingetogen optreden, zonder drums bijvoorbeeld, zorgde op de druilerige maandagavond voor een warme binnenkomer. Het zou op een mooie manier contrast bieden aan de show van de hoofdact.

    Hierna mochten de schoolvrienden van de alt country formatie 49 Winchester het podium betreden en dat deden ze direct ijzersterk. Hoog in adrenaline en oprechte zin om de Amsterdamse zaal helemaal plat te spelen. Natuurlijk was nieuwste plaat ‘Leavin’ This Holler’ de hoofdpersonage. Al is hij inmiddels een paar jaar oud. De band is bezig met een nieuw album en daar kreeg Paradiso ook alvast een tipje van de sluier van. Net zoals de rest van de songs deze avond gingen ook de nog onbekende nummers erin als een glas Heineken.

    Het kon ook niet anders wanneer je als toeschouwer op zo een heerlijke liveshow wordt getrakteerd. Van prachtige gevoelige nummers als ‘Anchor’ en ‘Russel County Line’ tot nummers als ‘Last Call’ en ‘Hillbilly Happy’ waar stilstaan geen optie is. De afsluitende cover was er eentje die je wellicht niet direct zou verwachten bij een countryavond, maar de band wist een totaal eigen draai te geven aan Black Sabbath’s ‘Changes’ om de dit jaar overleden Ozzy Osbourne te eren. In het a capella eindstuk leek het zelfs of de emotie voor frontman Isaac Gibson hem even te veel werd. Hij hield het bij mekaar wat zorgde dat het nog harder binnenkwam.

    49 Winchester bewees dat ze ook buiten Amerika klaar zijn voor de grotere zalen. Een van de meest veelzijdige countrybands van deze tijd. Dat lieten ze in Paradiso nogmaals zien en horen. Het is niet zomaar een band, dit is een hechte vriendengroep en dat voel en zie je in hun muziek.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDaChri over veerkracht, jezelf opnieuw uitvinden en schrijven vanuit het hart
    Next Article Da Lata – Edge Of Blue

    Related Posts

    Tijdloze Clouseau zet de Roma in vuur en vlam

    Evanescence staat als een huis in Ziggo Dome

    Philadelphia soul en disco door The Three Degrees terug in Helmond

    Fun Lovin’ Criminals in De Velinx: een bende uit de Bronx verdwaalt in het cultuurcentrum

    FM begint het weekend goed in de Pul

    Ina Forsman bracht de soul naar De Bosuil in Weert


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Pianist gezocht
    • Eerste en tweede gitarist gezocht voor nieuwe rock-coverband!
    • Coverband In Sync zoekt bassist
    • Frontman zanger gezocht.
    • Band zoekt Zanger/zangeres voor Doom/Stoner band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.