Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, september 17
    Trending
    • The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3
    • Sam Vloemans – Bord du Nord II
    • Videoprimeur: shitfruit – Aisla
    • Win kaarten voor Leah Rye in Nieuwe Nor
    • The Kooks naar AFAS Live
    • Florent Pagny – Grandeur Nature
    • Focus viert Hoogmis in Cacaofabriek
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter M – ‘Pop Muzik’
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»Il Divo – For Once In My Life: A Celebration of Motown
    CD Recensie

    Il Divo – For Once In My Life: A Celebration of Motown

    By Stefanie Portegies31 augustus 2021

    Het succes van het Motown-label is ongekend. Pak een grote soulklassieker uit het verleden en je hebt een grote kans dat deze hit uit de Motown-stal komt. Hoe zou het klinken als de heren van Il Divo deze stijl een nieuw leven zouden inblazen? Il Divo brengt, geheel in hun eigen stijl, een prachtig eerbetoon aan de Motown met hun nieuwe album ‘For Once In My Life: A Celebration of Motown’.

    Waar Il Divo voornamelijk bekend staat om hun kenmerkende pop en klassieke nummers in opera stijl, verrassen ze nu vriend en vijand door hun stijl samen te voegen met de zeer herkenbare Motown sound. Het resultaat mag er zijn: ‘For Once In My life: A Celebration of Motown‘ is een 10 tracks tellend pareltje met alleen maar hoogtepunten.

    Waar de originele nummers al groots klinken, krijgen ze met een Il Divo-sausje net wat extra’s. Een aantal tracks op het album krijgen hierdoor een filmische, haast sprookjesachtige, sfeer.
    ‘I’ll be there’ van The Jacksons kent vele covers, één van de bekendste is de prachtige versie van Mariah Carey. Maar ook Il Divo heeft deze muzikale parel met respect behandeld en er een prachtige versie van gemaakt.

    Op het album komen ook een aantal samenwerkingen voorbij. Zo is ‘The Tracks Of My Tears’ een leuke samenwerking met Smokey Robinson, waarbij de operastemmen van Il Divo mooi samenvloeien met de soulstem van Smokey Robinson. Die er in 1965, met zijn formatie Smokey Robinson & The Miracles, een grote hit mee scoorde.

    ‘I’ll Make Love To You’ van Boyz II Men staat bekend als een heerlijke zoetsappige track. In deze samenwerking met Boyz II Men doet Il Divo er nog een schepje bovenop. De kenmerkende klanken van Il Divo maken het geheel nog bombastischer en laten de luisteraar genieten.

    Het album ‘For Once In My life: A Celebration of Motown’ is een feest om naar te luisteren, echter voelt het album met 10 tracks wel wat kort aan.  Stuk voor stuk zijn het klassiekers die de revue passeren en waarbij Il Divo zeer boven zichzelf uitstijgt. (9/10) (Decca)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleFull Concert: B. B. King live @ Memphis, Tennessee (2006)
    Next Article Dream Theater komt naar AFAS Live

    Related Posts

    The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3

    Sam Vloemans – Bord du Nord II

    Videoprimeur: shitfruit – Aisla


    RSS Muzikantenbank
    • Don't be stupid
    • Bassist zoekt hard/ prog rock band
    • Ervaren drummer gezocht voor pop/rock cover band
    • Band zoekt arrogante lead gitarist
    • Gitarist zoekt leuke band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.