Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, mei 10
    Trending
    • KRS-One onderwees Hip Hop-cultuur in de Q-Factory
    • Album recensie overzicht: Kali Uchis, Andre 3000 en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 Mei 2025
    • Win kaarten voor Rick Wakeman (YES)
    • Steven Lemon – …a strange pale blue
    • Yungblud Kondigt Wereldtournee Aan
    • Vega Trails zorgt voor verbinding tussen mens, natuur en intense muziek
    • Extra concert Bad Bunny in GelreDome
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Snowapple brengt een nieuwe single uit: ‘Afternoon’
    Snowapple
    Foto (c) Marloes Heineke
    Muzieknieuws

    Snowapple brengt een nieuwe single uit: ‘Afternoon’

    By Wil Wander14 november 2020

    ‘Afternoon’ is de eerste single van Snowapple komende van het album ‘Wrong Feet’. Het album wordt in 2021 uitgebracht door ZIP Records. De muziek van ‘Afternoon’ is gebouwd rondom een percussie-lijn, bedacht door percussionist Gunga Alan Purves op de Balafon, een West-Afrikaans instrument.

    Het nummer is gezongen door de zangeressen Laurien Schreuder, Una Bergin en Laura Polence. De tekst van ‘Afternoon’ is gebaseerd op een gedicht van Garcia Lorca. Dit gedicht verhaalt over een middag die langzaam overgaat in de avond en een geliefde die maar niet komt opdagen; “She was little and she ate pomegranates”. Het wachten is een samensmelting van het genieten van de middag en het verlangen naar een ander.

    De videoclip voor het nummer is gemaakt door de Franse art-director Océane Combeau, met een team van jonge Amsterdamse filmmakers. De clip gaat over een normale middag in een rustige woonwijk die absurder en surrealistischer verloopt dan je zou verwachten.

    ‘Afternoon’ is opgenomen in Studio 150 in Amsterdam-Noord. “Deze plek voelt aan als onze tweede huiskamer,” aldus Laurien Schreuder, “we hebben er samen met alle muzikanten een week gebivakkeerd en daar hebben we de grondstenen gelegd voor alle nummers van het album ‘Wrong Feet’.” ‘Afternoon’ is opgenomen onder leiding van producent Joeri Saal en gemixt door LA producer David Ott. Er doen een verscheidenheid aan muzikanten mee; zowel uit de impro-jazz scene als de wereldmuziek scene, met een klarinet solo van Michael Moore, Breno Viricimo op bas, Osito von Ropi op percussie en Felicity Provan op trompet.

    “We zijn bijna aan het eind gekomen van dit bizarre jaar. We hopen natuurlijk vooral dat iedereen gezond is. Maar wat hebben iedereen gemist doordat de live optredens niet door konden gaan. In deze rare tijden waarin veel stil ligt, hebben we onderzocht hoe we onze grote passies konden blijven uitoefenen. Samen met andere muzikanten, producenten, filmmakers, theatermakers, schrijvers en andere bijzondere mensen werkten we aan verschillende projecten waaronder een medium length film en een nieuw album”, aldus Snowapple zangeres Laurien Schreuder.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleAne Brun – After The Great Storm
    Next Article ASHI dropt nieuwe single ‘Geef Niet Toe’

    Related Posts

    KRS-One onderwees Hip Hop-cultuur in de Q-Factory

    Album recensie overzicht: Kali Uchis, Andre 3000 en meer

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 Mei 2025


    RSS Muzikantenbank
    • Leadzangeres gezocht !
    • Voor mij solo project zoek ik muzikanten
    • Toetsenist/zanger gezocht voor Soul/funk band
    • Achtergrondzangeres zoekt band
    • Pop- en theaterkoor zoekt dirigent
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.