Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»The Waterboys – Good Luck, Seeker
    The Waterboys - Good Luck, Seeker
    CD Recensie

    The Waterboys – Good Luck, Seeker

    By Norman van den Wildenberg14 augustus 2020

    Afgelopen week kregen we in de brievenbus de nieuwe cd van The Waterboys, ‘Good Luck, Seeker’. ‘Good Luck, Seeker’ is een heerlijk Waterboys-album geworden. Zeker als je een plaat opent met een nummer als ‘The Soul Singer’. Een nummer dat meteen goed blijft hangen. Als dit de maatstaf is voor de rest van het album, dan zit het wel goed. Kern van The Waterboys is nog altijd Mike Scott, die er vanaf het begin van de band, in 1981, bij is als zanger en gitarist. De van oorsprong Brits/Ierse groep rond Mike Scott had in de jaren tachtig veel succes en is sinds 2000 weer actief. Het album is opgenomen in hun eigen studio in Dublin, waar ze zichzelf opsloten tijdens de lockdown.

    ‘Good Luck, Seeker’ is een goed album van The Waterboys. Daar zijn we nu al wel van overtuigd. Als je het ons vraagt, is het beste nummer toch echt die opener ‘The Soul Singer’. Het is een catchy nummer met een geluid dat blijft hangen. Is dat echter iets wat The Waterboys echt nog nodig hebben? We weten het niet. ‘Good Luck, Seeker’ bevat gelukkig nog wel een paar andere nummers die zo sterk zijn.

    ‘Dennis Hopper’ is een nummer dat we toch ook even moeten benoemen. Het is iets wat lijkt op een groovy ode aan de beroemde acteur die in 2010 helaas te vroeg is overleden. Iets wat in je hoofd blijft hangen. Het maakt het album net iets anders. Maar goed, dat heeft de band eigenlijk niet eens nodig. Staat er dan echt geen enkel nummer op het album dat slecht is? Niet slecht, maar ook niet het beste nummer is ‘You’ve Got To Kiss A Frog Or Two’. Te rustig. Maar maakt dat de plaat meteen slecht? Nee. Maar nu zijn we misschien net iets te negatief, want het nummer is niet slecht. ‘Good Luck, Seeker’ bevat gewoon voor het merendeel lekkere nummers, waarvan verschillende spoken word-tracks. The Waterboys leveren hier gewoon een lekker album af.

    The Waterboys brengt iets moois met ‘Good Luck, Seeker’. Met topnummers als de voorgenoemde ‘Dennis Hopper’, ‘The Soul Singer’ en ‘Beauty In Repetition’ leveren de Waterboys een sterk album. ‘Good Luck, Seeker’ is misschien niet het beste album van de Waterboys. Maar wel een plaat die we vaker opzetten. (7/10) (Cooking Vinyl)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleFull Concert: Stromae- Racine Carée live @ Montreal’s Bell Center (2015)
    Next Article Justin J Moore brengt Robert Moore’s verbindingsnummer ‘Quarantine’

    Related Posts

    Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan

    Tyreek McDole – Open Up Your Senses

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken


    RSS Muzikantenbank
    • Bassist zoekt hard/ prog rock band
    • Gezellige gitarist gezocht
    • American Song Book
    • Toetsenist gezocht!
    • Basgitarist gezocht.
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.