Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, november 4
    Trending
    • SilverfoxxETO – DROIDS
    • K3 verovert 013 Tilburg met dubbele dosis vrolijkheid
    • Zuco 103 kondigt nieuw album en clubtour 2026 aan
    • Jan Bas betovert de Macca Club met nostalgie en New Wave
    • My Baby’s zaterdagse trance in Café Café
    • Danny Vera – The Way Home
    • Henrik Freischlader trakteerde op een goede eerste november avond
    • Parels van de Popmuziek: Het Verhaal achter The Gap Band – ‘Oops Upside Your Head’
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Zingende nachtegaal uit Bermuda gesignaleerd in Caprera
    Heather Nova
    Foto (c) Rene Obdeijn
    Concertverslag

    Zingende nachtegaal uit Bermuda gesignaleerd in Caprera

    By Daniella Haverkamp6 augustus 2018

    De stem van Heather Nova is haar handelsmerk. Er zijn veel zangers en zangeressen, maar er zijn er maar weinig met een dermate fraaie en zuivere stem. Met de plaat Oyster kreeg Heather bekendheid door de nummers ‘Island’ en ‘Maybe an angel’ waar haar stem goed tot haar recht komt.

    In het Caprera theater gaf Heather een akoestische show zodat alle aandacht uit kon gaan naar haar stem in een prachtige setting. Voor 4 optredens wordt er vanuit Bermuda naar Nederland en België gevlogen voor optredens op bijzondere locaties. Verrassend wordt Duitsland overgeslagen en staat Nederland met 3 optredens prominent op de korte tourlijst. De tribunes zaten vol en met het voorprogramma met Judy Blank begon het goed Judy Blank heeft ook een mooie stem. Ook zij trad akoestisch op en heeft net een plaat in Nashville opgenomen en vertelde vrolijk over haar ervaringen daar.

    Heather komt uit Bermuda dus de warme temperaturen zijn haar wel bekend. De fraaie mondaine badplaats Bloemendaal ook. Bermuda heeft ongeveer het hoogste inkomen ter wereld per inwoner ($ 70.000) en de bosrijke omgeving waar werd opgetreden straalt ook rijkdom uit.

    Deze warmte is natuurlijk goed voor haar stem en met de nummers ‘Fool for you’ en ‘Moon River Days’ overtreft ze zichzelf weer. Haar vaste begeleider Arnulf Lindner was er weer bij en zorgde voor de cello, gitaren, keyboard en de drumkicks.

    De set start goed met ‘Like lovers do’ en ‘Sea Glass’. De setting bevalt Heather zo in het bos. Heather is wel connected met de natuur; veel nummers op (met name) de laatste platen gaan over het milieu. Een aantal nieuwe nummers komen voorbij zoals ‘Your words’ en ‘After all this time’ en ‘the wounds we bled’.
    ‘London rain’ ontbreekt natuurlijk niet. Voor de toegiften worden de hoogtepunten bewaard ‘Until te race is run’ en ‘Sugar’ zijn prachtige afsluiters van een prachtige set in een prachtige setting. De mooiste akoestische vertolking is echter ‘Heart & Shoulder’ van de plaat ‘Siren’, met name daarin weet ze de voor haar kenmerkende hoge zuivere noten perfect te bereiken.

    Foto’s (c) Rene Obdeijn

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article6 augustus, de verjaardag van Allan Holdsworth
    Next Article BJ Baartmans 35 jaar in het vak

    Related Posts

    SilverfoxxETO – DROIDS

    K3 verovert 013 Tilburg met dubbele dosis vrolijkheid

    Zuco 103 kondigt nieuw album en clubtour 2026 aan


    RSS Muzikantenbank
    • Studioproject zoekt samenwerking
    • Steelyard zoekt een super creatieve gitarist en co-producer
    • Zanger en gitarist gezocht voor tributeband the Cure
    • Gezellige funk/disco bassist gezocht!
    • Wanted: Zanger of Zangeres!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.