Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, mei 11
    Trending
    • KRS-One onderwees Hip Hop-cultuur in de Q-Factory
    • Album recensie overzicht: Kali Uchis, Andre 3000 en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 Mei 2025
    • Win kaarten voor Rick Wakeman (YES)
    • Steven Lemon – …a strange pale blue
    • Yungblud Kondigt Wereldtournee Aan
    • Vega Trails zorgt voor verbinding tussen mens, natuur en intense muziek
    • Extra concert Bad Bunny in GelreDome
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Maxazine Tipt»Concerttip zaterdag 7 januari: T-99 in de Metropool
    T-99
    Maxazine Tipt

    Concerttip zaterdag 7 januari: T-99 in de Metropool

    By Wil Wander7 januari 2017

    Iedere dag tipt Maxazine zijn lezers over wat er die dag te doen is op het gebied van muziek. Concerten, festivals of wellicht iets heel aparts. Dagelijks wordt er één concert of festival uitgelicht waar vreemd genoeg nog kaarten voor verkrijgbaar zijn. Voor de last minute beslisser, die vandaag nog een gezellige avond wil hebben! Vandaag tipt Maxazine: T-99 in de Metropool te Hengelo.

    Concerttip zaterdag 7 januari: T-99 in de Metropool

    Met op 3 november een nieuw album en daarna een nieuwe tour. Dit alles onder het gekmakende motto: ‘BEDLAM!’ In 1999 geeft T-99 de rootsrock voor het de eerst een lekkere schop onder de kont door haar te injecteren met surf, jazz, country, folk, bluegrass, rock-‘n-roll, punk en soul. Zo maakt het trio vier hoogwaardige (en steevast goed ontvangen!) albums en delen ze en passant podia met legendes als Chuck Berry, Dr. John en Little Feat. Dan is het 2009 en tijd voor een pauze en diverse toffe zijprojecten waarin de drie geniale muzikale vagebonden even hun ei in kwijt kunnen (Cuban Heels, Maison Du Malheur).

    Het Amsterdamse rootsrocktrio was nooit echt weg natuurlijk, maar na de pauze die de band inlaste in 2009 -na vier kloeke albums, 600 succesvolle optredens in binnen- en buitenland, tv- en radioshows over de halve planeet, plus de complimenten van Mark ‘BBC’ Lamarr- was het even welletjes. Maar het muzikale bloed kroop waar het niet gaan kon: een door Björn -zZz- Ottenheim stiekem in elkaar gehosselde reünie voor een Sleazefest in IJmuiden werd onverwacht een groot succes.

    Dit leidde tot de release van een doeltreffende ‘Best Of’, getiteld ‘Various Sounds Of T-99’. De begeleidende toer vol bonkende rootsrock sloeg enorm aan. Plafonds kwamen naar beneden, koeien begonnen te dansen, programmeurs grijnsden van oor tot oor, en fans van het eerste uur vielen elkaar huilend van geluk in de armen: men had T-99 gemist! En de muzikale vagebonden van T-99, die hadden zichzelf gemist. En dus is er nu ‘BEDLAM!’, een bijna ontsporend album vol muzikale en geniale tekstuele gekte, nog maar net op het spoor gehouden door de beste drie rootsrockers van Nederland.

    Meer info en tickets vind je hier.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article7 januari, de verjaardag van Hardwell
    Next Article Lucky Chops blaast Rotterdam omver

    Related Posts

    Concerttip maandag 17 februari: Wishbone Ash @ De Oosterpoort

    Concerttip vrijdag 17 januari: Toontje Lager @ Luxor Live

    Concerttip donderdag 16 januari: Ana Popovic @ Paard


    RSS Muzikantenbank
    • Pop punk zanger / zangeres gezocht
    • Koor uit Sittard zoekt dirigent
    • Toetsenist gezocht!
    • Grooveband zoekt nog steeds een trompettist(e) !
    • Zangeres gezocht met strot, Regio Zuid-Holland
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.