Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, februari 27
    Trending
    • Plantoid – FLARE
    • Bryan Adams naar Ziggo Dome
    • 25 Jaar ‘Door Merg & Brain’ van Brainpower in de Effenaar
    • The Cavemen in Paard: Highlife komt thuis
    • Best Kept Secret Festival maakt programma The Floor bekend
    • Joji kondigt SOLARIS tour aan met show in Ziggo Dome
    • Nieuwe namen voor Down The Rabbit Hole 26
    • Programma Bospop 2026 Compleet
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»R&B legendes En Vogue dit voorjaar naar TivoliVredenburg en Paradiso
    en vogue
    Muzieknieuws

    R&B legendes En Vogue dit voorjaar naar TivoliVredenburg en Paradiso

    By Wil Wander1 oktober 2015

    Vier powerdiva’s brachten in het begin van de jaren ‘90 R&B met hiphop- en zelfs rockinvloeden voor het eerst naar de toppen van de popcharts. En Vogue creëerde een unieke identiteit waarbij stijl, elegantie, attitude, sexappeal, maar vooral steengoede liedjes de basis vormden. Sindsdien verkocht het Amerikaanse viertal twintig miljoen platen, wat hen in de top tien damesgroepen allertijden brengt. Op 28 en 29 februari 2016 staat En Vogue in respectievelijk TivoliVredenburg en Paradiso. De kaartverkoop begint zaterdag 3 oktober om 10:00 uur.

    Sinds debuutalbum ‘Born To Sing’ (1990) wist En Vogue het publiek, de pers en de radio-dj’s voor zich te winnen. De door beats en verfijnde harmoniezang gedragen singles ‘Hold On’ en ‘You Don’t Have to Worry’ behoorden in de Verenigde Staten – zowel in de clubs als in de Billboard-charts – tot de grootste hits van dat jaar. Met ‘Don’t Let Go’ scoorde En Vogue in Nederland de grootste hit, maar de successen kwamen aan de lopende band. Denk aan ‘My Lovin’ (You’re Never Gonna Get It)’ en het Grammy-genomineerde ‘Free Your Mind’ van En Vogue’s tweede album ‘Funky Divas’ (1992). Van opvolger ‘EV3’ (1997) met hitsingle ‘Whatever’ werden meer dan vier miljoen exemplaren verkocht, en deze werd dan ook bekroond met een platina plaat.

    Memory Lane
    En Vogue, het geesteskind van producers Denzil Foster en Thomas McElroy, was de grote inspiratiebron voor acts als Destiny’s Child en Pussy Cat Dolls – die de vocale kracht, souplesse en het overweldigende of soms juist zeer gedoseerde stemgeluid van het viertal uit Californië omarmden. In de afgelopen decennia won En Vogue zeven MTV Music Awards en kreeg de groep evenveel prestigieuze Grammy-nominaties. Dit voorjaar komen de originele bandleden van het eerste uur Terry Ellis en Cindy Herron aangevuld met ‘Miss R&B’ Rhona Bennett naar Nederland om te laten zien en horen dat En Vogue na bijna vijfentwintig jaar nog steeds garant staat voor podiumspektakel.

    Een trip down memory lane van een groep die door de jaren heen muzikaal, creatief, professioneel en emotioneel alleen maar beter is geworden.

    28.02.2016 TivoliVredenburg, Utrecht
    Verkoop vanaf 03.10.2015 om 10:00 uur.

    29.02.2016 Paradiso, Amsterdam
    Verkoop vanaf 03.10.2015 om 10:00 uur.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleSuede komt met nieuw album ‘Night Thoughts’
    Next Article New Order – Plastic

    Related Posts

    Bryan Adams naar Ziggo Dome

    Best Kept Secret Festival maakt programma The Floor bekend

    Joji kondigt SOLARIS tour aan met show in Ziggo Dome

    Nieuwe namen voor Down The Rabbit Hole 26

    Programma Bospop 2026 Compleet

    Duran Duran komt naar Tilburg


    RSS Muzikantenbank
    • Ervaren Percussionist zoekt band.
    • Zing mee met Moontracks!
    • Funk/hiphop/disco band zoekt muzikanten (vast/inval)
    • Gitarist gezocht voor te gekke coverband - SPOED!
    • Just for Fun zoekt toetsenist(e)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.