Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, november 6
    Trending
    • Asia – Indigo
    • Dauwpop maakt eerste namen bekend voor 2027
    • Vestrock breidt line-up uit met o.a. Supergrass en The Scratch
    • Myles Smith brengt zijn My Mess, My Heart, My Life tour naar Amsterdam
    • Passenger – Wild Love
    • HypaHypa brengt Electric Callboy-energie naar Flexiforum Kerkrade
    • Adam Cohen brengt ‘Everybody Knows Leonard Cohen’ naar Koningin Elisabethzaal in Antwerpen
    • Extra concert U2 in Johan Cruijff Arena
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Pitbull geeft alles in Arnhem
    Concertverslag

    Pitbull geeft alles in Arnhem

    By Rik Moors4 augustus 2026

    Mr. Worldwide, aka Pitbull, aka Armando Christian Pérez, heeft ons land de laatste paar jaar regelmatig aangedaan. Met groot succes vulde hij al meermaals de Ziggo Dome. Nu mocht hij in het Gelredome nog een stap groter. Dat dit een goede zet was, bleek uit de wederom razendsnelle kaartverkoop.

    Om de show op te warmen bracht Pitbull twee DJ’s en Lil Jon mee. Tijdens eerste DJ Disko Drew liep het Gelredome langzaam vol. Velen genoten nog van wat eten op het buitenplein of stonden nog een shirtje uit te zoeken bij de merchstand. De DJ speelde een mix van hits uit met name de 00′ en 10’s. Het zorgde voor de eerste van nog vele meezingmomenten. De keeltjes werden opgewarmd.

    Daar ging Lil Jon vrolijk mee verder in de inmiddels gevulde Gelredome. Zijn show ging vooral over de zeroes. Zowel de muziek die voorbijkwam, als de toespraken die hij gaf. Natuurlijk mochten in de medleys hits als ‘Turn Down For What’ niet ontbreken. Die ging toch wel het hardst. De keeltjes werden tijdens zet nog wat extra gesmeerd en de sfeer leek al bijna op zijn hoogtepunt.

    Tussen Lil Jon en Pitbull mocht DJ Laz hetzelde kunstje vertonen. Hij had qua uiterlijk behoorlijk wat weg van de hoofdact. Hij zweepte iedereen nog een laatste keer op zodat er geen twijfel over bleef bestaan of iedereen wel klaar was voor Mr. Worldwide.

    De show opende stevig met de band die een korte medley speelde van Guns ‘N Roses en Beastie Boys. Daarna was daar dan eindelijk de enige echte bald cap. Zijn feestje was nog maar net begonnen, maar zette gelijk ‘Don’t Stop The Party’ in. De dikke hits volgde elkaar vervolgens in snel tempo op. ‘Hotel Room Service’, ‘International Love’ en ‘Rain Over Me’ zaten al vroeg in de set.

    Het tempo bleef hoog, ook tijdens de blazer wissel van Pitbull en de complete outfitwissel van de danseressen. Tijdens deze korte pauzes zat er wederom een DJ op het podium die met een medley en woorden de aandacht en de flow van de show vasthield.

    De show is op zijn Amerikaans tot in de details uitgewerkt, niets werd aan het toeval overgelaten. Toch was er na elk nummer een brede en oprechte glimlach te zien op het gezicht van Pitbull.

    Het was een feest der herkenning voor de vele witte shirts met zwarte dassen, de bald caps en de zonnebrillen in het publiek. Het was nog knap lastig je vrienden terug te vinden met zoveel Mr. Worldwide’s in de zaal. Met ‘Fireball’ zette hij nog maar eens het stadion in vuur en vlam om tijdesn het slotstuk ‘Give Me Everything’ nog één keer alles te geven.

    Iedereen die mee heeft geholpen deze show mogelijk te maken, werden stuk voor stuk bedankt aan het einde van de show. De aanwezigen verlieten al zingend en voldaan de Gelredome. Pitbull is niet voor niets Mr. Worldwide en dat bewees hij nog maar eens in Arnhem.

    Foto’s (c) Dewi van Zeggelaar

     

     

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleElectric Callboy – TANZNEID
    Next Article The Mountain Goats – Days

    Related Posts

    Myles Smith brengt zijn My Mess, My Heart, My Life tour naar Amsterdam

    Puscifer brengt een theatrale art-deco beleving naar de 013

    ‘The World of Hans Zimmer – A New Dimension’ bracht filmmuziek naar Rotterdam Ahoy

    Teenage Fanclub bewijst in Tolhuistuin dat de melancholische gitaarpop nog altijd springlevend is

    BenR met een muzikale ode aan vriendschap, verandering en verbinding in Eindhoven

    Shearwater brengt samen met Loma en Any Time een betoverende muziekavond in de Muziekgieterij


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Bassist en Keyboardist gezocht: thrash, melodische death & prog metal
    • NU-METAL GITARIST GEZOCHT
    • Veelzijdige bassist met bandervaring zoekt leuke band regio Culemborg
    • Muzikant zoekt muzikaal project
    • Muzikaal project
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.