Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, november 5
    Trending
    • Bryan Adams – How’s It Goin’
    • ‘The World of Hans Zimmer – A New Dimension’ bracht filmmuziek naar Rotterdam Ahoy
    • James Blunt – Airplane Mode
    • Cult of Luna – In the Shadow of Your Shadow
    • The Teskey Brothers terug naar de Ziggo Dome
    • Little Angels – Big Bad & Back
    • Teenage Fanclub bewijst in Tolhuistuin dat de melancholische gitaarpop nog altijd springlevend is
    • Europese tour Deep Purple uitgesteld
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»België»België live»Bloemen in de aanslag: Isabel van Gelder betoverde Kavka
    Foto (c) Vic Geurts
    België live

    Bloemen in de aanslag: Isabel van Gelder betoverde Kavka

    By Vic Geurts21 maart 2026

    Voor de deuren van Kavka Oudaan hadden de trouwste fans zich al vroeg verzameld. Tegen de tijd dat de zaal openging, stond er een rij toegewijde bezoekers te wachten, onder wie een meisje met een bos bloemen in haar handen. Het tekende de avond die zou volgen: intiem, oprecht en geladen met het soort verbinding die zich zelden laat forceren.

    Het was tjels die de avond opende. De singer-songwriter uit Haarlem bracht een set vol poëtische eerlijkheid, waarbij ze met weinig middelen een warme sfeer wist te creëren. Haar stemgeluid en de manier waarop ze haar verhalen omlijstte maakten de wachttijd voor het hoofdprogramma aangenaam kort.

    Daarna was het de beurt aan Isabel van Gelder, de 22-jarige Amsterdamse die in korte tijd een opvallend trouw publiek aan zich heeft weten te binden. Met miljoenen streams op haar naam en een debuut-EP ‘Minor Details’ die begin 2026 verscheen, komt ze niet als onbeschreven blad het podium op. Toch heeft ze iets wat niet uit streamingcijfers valt af te lezen: een oprechte aanwezigheid die het publiek direct raakt.

    Ze opende met ‘Pieces’, de autobiografische debuutsingle waarmee ze in 2023 voor het eerst de aandacht trok, en zette daarmee meteen de toon. De set bewoog zich moeiteloos tussen stille, ingetogen momenten en lichtere, dansbare passages. ‘Feel Again’ bracht beweging in de zaal, terwijl nummers als ‘Run’ en ‘Die For You’ de eerlijkheid en kwetsbaarheid toonden die haar schrijverschap kenmerken. Bijzonder was haar soloversie van ‘Run’, waarbij de aandacht volledig naar haar stem en haar woorden ging. Ook de cover van ‘Wicked Game’ van Chris Isaak liet haar vocale kracht goed horen, zonder dat ze in de val van het showstuk trapte.

    Verrassend en ontroerend waren de duetten: ‘Wouldn’t That Be Nice’ en ‘A Thousand Miles Away’ gaven de avond een gedeeld karakter dat zeldzaam is bij een concert van iemand die nog aan het begin van haar carrière staat. De bandvoorstelling tijdens ‘Before I’ll Miss You Again’ voelde als een oprechte dankbetuiging aan de mensen om haar heen.

    Het licht wiegelde hier en daar wat, en de show had niet de strakke regie van een doorgewinterd podiumbeest. Maar dat maakte de avond misschien net iets waardevoller. Wat ontbrak aan geslepen perfectie, werd ruimschoots gecompenseerd door echtheid. Isabel van Gelder en tjels deelden beiden iets wat je niet kunt repeteren: openheid.

    Na afloop bewees Van Gelder dat haar band met haar publiek verder reikt dan het podium. Ze verkocht posters en schoof geduldig aan voor foto’s met de aanwezigen, waarbij de rij vlot opschoot. De sfeer was er een van wederzijdse warmte, van fans die iets bijzonders hadden meegemaakt en een artiest die dat wist en waardeerde. Kavka Oudaan was die woensdagavond precies de juiste plek voor precies de juiste mensen.

    Foto’s (c) Vic Geurts

     

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleTen Years After begint weekend goed in uitverkochte Pul
    Next Article Bente betoverde Doornroosje

    Related Posts

    ‘The World of Hans Zimmer – A New Dimension’ bracht filmmuziek naar Rotterdam Ahoy

    Teenage Fanclub bewijst in Tolhuistuin dat de melancholische gitaarpop nog altijd springlevend is

    BenR met een muzikale ode aan vriendschap, verandering en verbinding in Eindhoven

    Shearwater brengt samen met Loma en Any Time een betoverende muziekavond in de Muziekgieterij

    FLEMMING brengt de Effenaar moeiteloos in beweging

    Treasure liet AFAS Live dansen op de grootste hits van Bruno Mars


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Zanger(es) // Bassist // Drummer gezocht
    • Gezocht: Bassist en Toetsenist voor Skip the Jukebox (regio Nijmegen)
    • Nieuwe pop/rock band zoekt bassist en gitarist!
    • Big Band Budel zoekt een swingende trompettist
    • Ervaren zangeres zoekt (cover) band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.