Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, september 28
    Trending
    • Rod Stewart neemt met The Final Encore afscheid in de Ziggo Dome
    • Amon Amarth – The Allfather Awakens
    • Mary Gauthier – Reckoning
    • Marike Jager toont solo veelzijdigheid in Museum Speelklok
    • IQ vierde 45 jaar muziek met een muzikaal feest in De Bosuil
    • Vanessa Paradis laat haar zwoele stem opnieuw schitteren in de Melkweg
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Gary Numan – ‘Cars’
    • Album recensie overzicht: Triggerfinger, Tom Morello en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Nieuws»Paarse poppet Randy Feltface komt naar Nederland in februari 2026
    Brabant Nieuws

    Paarse poppet Randy Feltface komt naar Nederland in februari 2026

    By Norman van den Wildenberg25 september 2025

    Randy Feltface komt naar Nederland in februari 2026. Randy Feltface, meestal gewoon Randy genoemd of soms Randy the Purple Puppet, is een Australische poppencomedian gespeeld door Heath McIvor. Deze paarse vilten pop, tot leven gebracht door Heath McIvor, is een openbaring in de stand-upwereld. Randy heeft zijn carrière doorgebracht met het ontkennen van de beschuldiging dat hij niets meer is dan een gimmick. Nu is het tijd om daar trots op te zijn.

    Zoals te zien op tv, heeft Randy Feltface een dozijn solo stand-upcomedy shows geschreven en uitgevoerd, acht comedyspecials uitgebracht, over de hele wereld uitverkocht gespeeld en is genomineerd voor Best Comedy op het Edinburgh Fringe Festival. Hij maakte zijn Amerikaanse tv-debuut en zijn comedyspecials zijn YouTube-sensaties geworden, waarmee hij lovende kritieken heeft ontvangen en een enorme, toegewijde wereldwijde fanbase heeft opgebouwd. Hij is ook een totale gimmick.

    Bijna twee decennia geleden gaf deze man leven aan Randy Feltface, een uniek en vertederend karakter met een ongegeneerd cynisme dat harten doet overslaan. Zijn shows zijn een perfecte mix van observatie, zelfspot en diepe reflectie. Zijn ongefilterde humor, bijtende anekdotes en steeds eigenaardigere personages laten het publiek in lachen uitbarsten.

    Baanbrekende radiosterreid

    Recent maakte Randy geschiedenis als de Briste radio een nieuwe klimaatgerelateerde radioserie lanceerde die wordt gepresenteerd door Randy Feltface, een populaire Australische pop bekend om zijn existentiële humor. Vanaf 21 september ziet Randy Feltface’s Destruction Manual het karakter proberen het einde van de wereld te bewerkstelligen ‘met de hulp van een prikkelbare eend, de dochter van een fictieve Franse kolenmijnwerker en een sexy regenworm’. Julia McKenzie, Commissioning Editor voor de Britse radio, zei al eerder: ‘Ik maakte me al lang zorgen dat de poppengemeenschap ondervertegenwoordigd is op de radio’.

    Randy heeft de afgelopen 19 jaar awards gewonnen en lovende kritieken ontvangen terwijl hij een enorme, toegewijde aanhang over de hele wereld heeft opgebouwd. De comedian heeft zeven comedyspecials uitgebracht, voor uitverkochte zalen over de hele wereld gespeeld en bewezen dat een vilten pop net zo effectief kan zijn in het leveren van scherpe sociale commentaar als elke menselijke komiek.

    Shows:

    • Randy Feltface – Nieuwe Luxor, Rotterdam
      19 februari 2026
    • Randy Feltface – RAI Theater, Amsterdam
      20 februari 2026
    • Randy Feltface – Muziekgebouw, Eindhoven
      21 februari 2026
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleGratis Bluegrass in Eindhoven
    Next Article Heidenfest keert terug in 2026

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Triggerfinger, Tom Morello en meer

    Album recensie overzicht: beabadoobee, Beck en meer

    Album recensie overzicht: Anthrax, Lizz Wright en meer

    Album recensie overzicht: Agnes Obel, Carly Rae Jepsen en meer

    The Warning met exclusieve show naar 013

    Album recensie overzicht: Bloc Party, Artvark en meer


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Toetsenist (Alkmaar) zoekt Symfonische / Folk Metalband (stijl Solarcycles / Nightwish / Delain / Within temptation)
    • Toetsenist (Alkmaar) zoekt Symfonische / Folk Metalband (stijl Solarcycles / Nightwish / Delain / Within temptation)
    • Drummer zoekt rock band!
    • Old school death metal band Bölder zoekt zanger.
    • Bluesband zoekt zanger
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.