Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, januari 14
    Trending
    • The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt
    • Madison Beer naar Ziggo Dome
    • Bruno Mars voor extra show naar Johan Cruijff ArenA
    • It’s Never Over, Jeff Buckley
    • Bezoekersaantal Nieuwe Nor groeit verder in 2025
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Murray Head – ‘One Night in Bangkok’
    • Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden
    • Album recensie overzicht: Lily Löw, Phil Martin en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Indrukwekkend optreden van I Prevail in AFAS
    Foto (c) Dewi van Zeggelaar
    Concertverslag

    Indrukwekkend optreden van I Prevail in AFAS

    By Dewi Van Zeggelaar20 mei 2024

    I Prevail is een metalcore band met een uniek en eigen geluid dankzij hun combinatie van heavy metal, hardrock en elektronische elementen. De band is te herkennen aan hun intense zang afgewisseld met rap en grunts maar ook harde gitaarriffs en stevige beats. Na een jaar waren ze weer terug in Nederland in de Afas Live. Dit keer voor hun ‘True Power’ tour, in een bijna dubbel zo grote zaal als vorig jaar.

    Het concert van I Prevail op zondag 19 mei was er een om niet snel te vergeten. Na een stevige opening met ‘There’s Fear in Letting Go’ en ‘Body bag’, kondigde Eric Vanlerberghe (co-zanger, rapper en unclean vocals) aan dat zijn mede zanger Brian helaas nog niet aanwezig kon zijn bij de tour vanwege een operatie aan zijn stembanden. Dylan (gitarist en backing vocalist) nam de teksten van Brian overgenomen tijdens dit concert en de EU tour. Na wat sceptisch commentaar op socials over het missen van Brian, bleek het gemis mee te vallen, Dylan was namelijk een prima invaller. De kwaliteit van het concert leed er niet onder.

    De energie in de zaal was voelbaar. Het publiek was enthousiast aan het meezingen, moshen en springen. Een hoogtepunt van de avond was de verrassende cover van Taylor Swift’s ‘Blank Space’ wat een beetje voelde als een “punk-goes-pop” throwback. Na deze meezinger mocht het publiek genieten van het tour debuut van ‘I Am Visceral’, gepaard met een flinke cirkel pit werd deze goed ontvangen. Het publiek ging volledig los tijdens ‘FWYTYK’, waarbij een bijna zaal vullende moshpit en een indrukwekkende wall of death ontstonden. Ook ‘Judgement Day’ zorgde voor veel actie met een gigantische circle pit. De band hield hierna nog een kleine toespraak van dankbaarheid dat ze dit jaar in een dubbel zo grote zaal stonden als vorig jaar.

    De lichtshow was spectaculair en droeg bij aan de intense sfeer van de avond. ‘Choke’ en ‘Judgement Day’ werden met veel energie uitgevoerd en als afsluiter voor het reguliere gedeelte van de set bracht de band ‘Hurricane’. Het publiek kon echter geen genoeg krijgen, en de band kwam terug voor een encore met ‘Bow Down’ de avond werd écht afgesloten met ‘Gasoline’. Een krachtige en passende afsluiter van een memorabele avond.

    Het concert van I Prevail was een indrukwekkende ervaring vol energie en spektakel. De band bewees wederom waarom ze een van de meest geliefde acts in hun genre zijn, en het publiek heeft genoten van een avond vol energie en opwinding.

    Foto’s (c) Dewi van Zeggelaar

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleKula Shaker op de Eerste Pinksterdag in de Muziekgieterij Maastricht
    Next Article Douwe Bob sluit tour af in AFAS Live

    Related Posts

    The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt

    André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome

    Vliegende start Vrienden van Amstel

    Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin

    LeNoise brengt Neil Young tot leven in CC Hasselt


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist (20), zoekt beginnende muziekanten om samen te jammen en muziek maken.
    • Op zoek naar... INDIE MUZIKANTEN...omgeving Nijmegen
    • Rock zanger zoekt band met eigen werk
    • Soul/funk coverband Alkmaar zoekt zangeres
    • Gitarist zoekt leuke band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.