Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, januari 7
    Trending
    • Muziek als therapie? SYLVR haar doel
    • Nas & DJ Premier – Light-Years
    • Phil Lynott 40 jaar later: de echo van een onverwoestbare rocklegende
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Musical Youth – ‘Pass the Dutchie’
    • Album recensie overzicht: The Last Dinner Party, Paradise Lost en meer
    • Album recensie overzicht: Turnstile, Motörhead en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 2 januari 2026
    • Thelonious Monk – Bremen 1965
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Brabant»Brabant Live»Chrystabell verleidt Eindhoven
    Chrystabell
    Foto (c) Mathieu Bitton
    Brabant Live

    Chrystabell verleidt Eindhoven

    By Norman van den Wildenberg22 juni 2022

    Actrice, model, zangeres, muze van de legendarische David Lynch. Chrystabell is op tournee door Nederland en dinsdagavond stond de sensuele Chrysta Bell Zucht op het podium van het Stroomhuis in Eindhoven ter promotie van haar laatste album ‘Midnight Star’.

    Het door de Effenaar geboekte concert had in het Stroomhuis haar meer dan perfecte lokatie gevonden. De some sort of anarchistische kraakpand omgeving met veel oude posters van  de Eindhovense underground-scene, zoals de 2B, Burgers en Element Terre paste perfect bij de Amerikaanse die, in futuristisch passende kledij het Eindhovense publiek verleidde met haar performance. Performance, want dat was toch vooral het overheersende van de artieste. Zang kwam weliswaar op de eerste plaats, maar kon geen moment worden losgezien van haar overkomen.

    Zwoel danste de zangeres rond haar microfoonstandaard, speels omgaande met haar publiek. Keer op keer probeerde Chrystabell haar publiek te verleiden; was het een fotograaf of een van de mannen of vrouwen op de eerste paar rijen. Of anders wendde zij zich wel tot haar bassiste of stoïceins aandoende toetsenist, die zo uit de science-fiction artfilm ‘Barbarella’ leek te zijn gekomen. Maar geen moment verloor zij haar performance uit het oog.

    Waar het bij eender concert om de muzikale en zangtechnische kunsten gaat, bestrijkt Chrystabell een totaalplaatje. Chrystabell is zangeres, model en actrice en verliest geen van die aspecten ook maar één moment uit het oog. Zo ook niet in Eindhoven, alwaar zich een Amerikaans perfect geregiseerde performance aanbood aan het publiek. Het anarchistische pand pastte daar perfect bij en Chrystaball ging met gemak op in het geheel, al ware het begin jaren 80.

    Van haar album ‘Midnight Star’ was er geen gebrek aan songs, hoewel de 44-jarige met meer ouder werk aanving en de promotie voor haar vijfde album pas aan het einde bracht. Het aanwezige publiek onderging het met verve en liet zichzelf gedurig meevoeren in het science fiction achtige tafereel. Het was dan ook de kracht van de zangeres om het voltallige publiek te overtuigen en mee te laten golven op haar muzikale verleidingstactiek.

    Chrystabell liet in Eindhoven zien en horen meer te zijn dan slechts de muze van David Lynch, model en actrice. Qua zang liet zij zich van haar beste kant horen, waarbij het totaalplaatje een genot was om van te genieten.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleLil Baby Ft. 42 Dugg & Veeze – U-Digg
    Next Article 22 juni, de verjaardag van Jimmy Somerville

    Related Posts

    Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin

    LeNoise brengt Neil Young tot leven in CC Hasselt

    DeWolff eindigt jaar met hoogmis in TivoliVredenburg

    Eerste headlineshow Hiqpy gaat er als zoete koek in bij Utrecht

    Rapalje zet op zondagochtend De Doelen op zijn kop


    RSS Muzikantenbank
    • Pianist zoekt ervaren zanger(es) om zelf geschreven nummers in te zingen.
    • Pop rock dance coverband Lunasix zoekt keyboardspeler
    • Zanger / frontman & zingende gitarist gezocht
    • Frontman (Rapper/Singer) wanted for Joanna The Mad
    • Gitarist zh zoekt pop rock coverband
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.