Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, juni 29
    Trending
    • Album recensie overzicht: Nick León, Lorde en meer
    • Suzan & Freek stelen de show op emotionele tweede dag Concert At Sea
    • Album recensie overzicht: Nikki Nair, Fred Hersch en meer
    • North Sea Round Town verbindt alle lagen van de bevolking
    • Bruce Springsteen hoopvol en politiek geëngageerd in Gelsenkirchen
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 27 Juni 2025
    • Yaya Bey – do it afraid
    • Concert at Sea opent in stijl
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Jonna Fraser bereikt met nieuw album ‘Calma’ direct goud
    Jonna Fraser
    Muzieknieuws

    Jonna Fraser bereikt met nieuw album ‘Calma’ direct goud

    By Wil Wander1 augustus 2020

    Jonna Fraser, de bekendste Zaandammer van het land, bracht deze week zijn gloednieuwe album ‘Calma’ uit. De artiest heeft een aantal zeer succesvolle en productieve jaren achter de rug. Deze streak maakt van ‘Calma’ alweer zijn achtste volwaardige plaat. Van zijn zeven eerder verschenen projecten kwamen er maar liefst drie binnen op nummer 1, een statistiek waar alleen de allergrootsten van het land zich mee meten. Momenteel heeft Jonna samen met Dopebwoy een zomerhit te pakken: ‘Vakantie’ staat sinds de release bovenaan de hitlijsten. Eerder verschenen van het album onder andere de singles ‘4 Life’ met Lil Kleine, ‘Kalmeer’ met Yade Lauren en ‘Dior Money’ met Frenna en Henkie T, die er bij elkaar voor hebben gezorgd dat het album direct een gouden status heeft behaald.

    Gezegend met de kalme uitstraling van een shotcaller houdt de gedreven Jonna het achter de microfoon vaak verre van rustig. Het nieuwe album bevat een gebalanceerde, urgente mix tussen clubhits en de vurige, virtuoze bars vol scherpzinnigheden en zelfverzekerde statements die rapliefhebbers van Jonna gewend zijn.

    Naast featurings van de grootste namen uit de binnenlandse scene – Frenna, Lil Kleine, Lijpe, Yade Lauren, Henkie T, Jandro, Chivv en de Belgische Bryan MG – bevat het album ook internationale samenwerkingen in de vorm van de Britste artieste Darkoo (op de sinlge ‘Downfall’) en ‘man of the hour’ Headie One, de overzeese drillsensatie die onlangs ook samenwerkte met Drake. ‘Calma’ is geproduceerd door een dreamteam van de belangrijkste hitmakers van het land: Project Money, $hirak, Yung Felix, SRNO, Jordan Wayne, Spanker, Jimmy Huru en Diztortion. Op de cover van zijn album prijkt zijn trots: zoon Ace.

    Sinds 2018 geeft Jonna zijn fans een kijkje achter de schermen van zijn artiestenleven in de YouTube-serie Chapters. Hierin zie je bijvoorbeeld backstage beelden van de 4 Life clipshoot, maar is ook te zien hoe hij zich inzet voor Suriname: “De afgelopen jaren kom ik best veel in Suriname voor shows. Daarna ga ik eigenlijk gewoon weer weg, zonder dat er iets is gebeurd. Zo kwam het idee om iets terug geven, wat terug doen. Ik wil graag beginnen bij de jeugd, want de jeugd bepaalt de toekomst. Zo ontstond het plan om voetbalveldjes op te knappen.” Om dit op te starten reisde Jonna eind 2019 naar Suriname. Meer hierover is te zien in de laatste aflevering van Chapters, ‘Giving Back’.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleAva Max kondigt debuutalbum aan
    Next Article Full Concert: The Temptations live @ Atlantic City, USA (1983)

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Nick León, Lorde en meer

    Suzan & Freek stelen de show op emotionele tweede dag Concert At Sea

    Album recensie overzicht: Nikki Nair, Fred Hersch en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist/Producer zoekt band of muzikale connecties (Brabant)
    • Funk/soul/jazzband zoekt toetsenist(e)
    • Grote salsaband zoekt geluidsman/vrouw/persoon
    • Gitarist gezocht
    • Zanger/producer zoekt muzikanten
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.