Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, september 15
    Trending
    • Focus viert Hoogmis in Cacaofabriek
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter M – ‘Pop Muzik’
    • Gerard Cox overleden
    • Album recensie overzicht: Ice Cube, Baxter Dury en meer
    • Popsterren maken gebruik van lifestyle branding
    • Win kaarten voor Justin Hayward in Muziekgebouw Eindhoven
    • Compact Disk Dummies – Discophonische trip in de NOR Heerlen
    • China Crisis in de Muziekgieterij: Nog steeds subliem
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Overijssel»Overijssel Nieuws»Tim Knol en Maartje Wortel naar het Dominicanenklooster in Zwolle
    Foto (c) Hans Kreutzer, www.kreutzer-fotografie.nl
    Overijssel Nieuws

    Tim Knol en Maartje Wortel naar het Dominicanenklooster in Zwolle

    By Norman van den Wildenberg2 juli 2020

    Wat gebeurt er als een singer-songwriter en schrijfster uit de hectiek van hun eigen leven drie dagen gaan verblijven in een klooster? Op een plek waar het ritme van gebed, de gemeenschap en idealen je dag bepalen. Singer-songwriter Tim Knol en schrijfster Maartje Wortel gaan de uitdaging aan. Ze maken beiden – geïnspireerd op de gesprekken met broeders, een Maria-deskundige en tijd in de Maria-kapel een performance voor het project Songs for Mary die uitgevoerd worden in een eenmalige voorstelling.

    Mooie liedjes, teksten die verwonderen en je laten kennismaken met wat Tim en Maartje beleefd hebben in het klooster. Een unieke, eenmalige voorstelling van dit duo in de prachtige ambiance van het dominicanenklooster. Vanwege de corona-maatregelen is er beperkt plaats dus reserveer je tickets snel.

    Tim Knol brak in 2010 razendsnel door en maakte daarna op jonge leeftijd heel veel mee. Want Tim Knol speelde overal, grote festivals, grote zalen en lovende recensies. Het waren de gouden jaren voor Tim Knol die omgeven door topmuzikanten als Anne Soldaat langzamerhand volwassen aan het worden was in een muziekwereld waar niet alles rozengeur en manneschijn is. Speelplezier vond hij terug in het garagebandje The Miseries, blokkades werden opgeheft en langzamerhand verschenen in de loop der jaren de contouren van de Tim Knol die in 2018 met zijn derde album ‘Cut The Wire’ kwam.

    Maartje Wortel is een Nederlandse schrijfster. Ze publiceerde korte verhalen in de literaire tijdschriften Passionate Magazine, De Brakke Hond en De Gids. Haar columns verschenen in NRC Next en Trouw. Maartje Wortel debuteerde in 2009 met de verhalenbundel Dit is jouw huis bij De Bezige Bij. In 2011 verscheen haar eerste roman Half

    Tim Knol en Maartje Wortel komen samen naar het Dominicanenklooster in Zwolle op 5 september aanstaande.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDas Sound Kollektiv komt naar Hedon
    Next Article Rob Dekay komt naar Odeon

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Ice Cube, Baxter Dury en meer

    Album recensie overzicht: David Byrne, the Hives en meer

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 12 september 2025


    RSS Muzikantenbank
    • Toetsenist(e) gezocht - Utrecht
    • Drummer
    • Gemotiveerde Gitarist/Bassist/Drummer gezocht voor Alt Rock band.
    • Drummer zoekt band
    • Bassist gezocht voor coverband HighFun
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.