Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, januari 12
    Trending
    • Bezoekersaantal Nieuwe Nor groeit verder in 2025
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Murray Head – ‘One Night in Bangkok’
    • Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden
    • Album recensie overzicht: Lily Löw, Phil Martin en meer
    • André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome
    • Vliegende start Vrienden van Amstel
    • Album recensie overzicht: Maaike Ouboter, Hér en meer
    • Starman David Bowie schittert 10 jaar na zijn overlijden nog steeds
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Maxazine Tipt»Concerttip dinsdag 11 oktober: Alter Bridge in De Oosterpoort
    alter bridge
    Maxazine Tipt

    Concerttip dinsdag 11 oktober: Alter Bridge in De Oosterpoort

    By Serge van de Lisdonk11 oktober 2017

    Iedere dag tipt Maxazine zijn lezers over wat er die dag te doen is op het gebied van muziek. Concerten, festivals of wellicht iets heel aparts. Dagelijks wordt er één concert of festival uitgelicht waar vreemd genoeg nog kaarten voor verkrijgbaar zijn. Voor de last minute beslisser, die vandaag nog een gezellige avond wil hebben! Vandaag tipt Maxazine: Alter Bridge in De Oosterpoort

    Concerttip dinsdag 11 oktober: Alter Bridge in De Oosterpoort

    Helden zetten alles op alles om te slagen. Hun wil, moed en overgave kan het beste naar boven halen, in de wereld om hen heen, maar ook bij de rockhelden van Alter Bridge.

    Helden
    Op hun laatste album, ‘The Last Hero’, wordt meer dan duidelijk waarom de connectie met de heldenwereld bestaat voor de heren van Alter Bridge. Niet alleen thematisch, maar ook op muzikaal vlak is het album de nalatenschap van de heroïsche kunsten van de vier bandleden van Alter Bridge: Myles Kennedy (zang, gitaar), Mark Tremonti (gitaar, zang), Brian Marshall (bas) en Scott Phillips (drums). Na album ‘Fortress’ uit 2014 was het ook wel tijd om wat kunsten uit de kast te halen. ‘Fortress’ werd flink bejubeld: een nummer 12 notering in de Billboard Top 200, 30.000 verkochte exemplaren in de eerst week van de release en lovende kritieken van o.a. The Guardian, Loudwire en Ultimate Guitar. Classic Rock Magazine noemde het zelfs “the best thing [Alter Bridge] has ever done.” De opvolger van ‘Fortress’ had dus flinke schoenen te vullen!

    Het nieuw album
    Met ‘The Last Hero’ bewijzen de heren dat ze nog beter kunnen. Toen de vier mannen in 2016 bij elkaar kwamen was het doel voor ogen meer dan helder: een beter album dan ‘Fortress’ uitbrengen. Deels kwam die verbetering door muzikale vernuftigheid. Met frisse technieken, wat alternate tunings en het gebruik van een 7-strings gitaar heeft het album een muzikale impuls gekregen. De andere positieve verbetering zit hem in het thema van het album. Met de huidige perikelen in de V.S. is het heldenthema meer dan ooit tevoren van toepassing. Of het nou de behoefte aan, het ontbreken van of het waarderen van helden is, alles zit in het album. Het is een ware tribute en call to action in een.

    Voor de fans hoopt Alter Bridge op deze manier episch te blijven. Zoals Tremonti aangeeft, “we hebben opnieuw geprobeerd om de grenzen te verleggen. Geen enkel arrangement wordt typisch.” En dat hebben ze zeker gedaan. Tijd nu om dit live te aanschouwen!

    Special guest: As Lions
    In 2015 zijn de leden van As Lions bij elkaar gekomen met één missie: “To create the biggest, baddest hard rock we could, and on an almost cinematic scale!”, aldus zanger Austin Dickinson. As Lions is ontstaan nadat de metalcore band Rise to Remain stopte en drie van de bandleden As Lions vormden. Hun eerste EP ‘Aftermath’ ging al meer richting de moderne rock en hun debuutalbum ‘Selfish Age’ bouwt door op deze verandering. Be there on time als je ze live wilt zien rocken!

    Let op: vrije sta- en (een beperkt aantal) zitplaatsen

    Meer info en tickets vind je hier.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleKneebody in BIRD
    Next Article Eagles kondigen 40th Anniversary Edition aan van ‘Hotel California’

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Lily Löw, Phil Martin en meer

    Album recensie overzicht: Maaike Ouboter, Hér en meer

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 januari 2026

    Album recensie overzicht: The Last Dinner Party, Paradise Lost en meer

    Album recensie overzicht: Turnstile, Motörhead en meer

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 2 januari 2026


    RSS Muzikantenbank
    • Floodline zoekt drummer met drive!
    • Toetsenist gezocht voor ( bluesrock ) band
    • П?? Gezocht: Strakke Solo Gitarist(e) – Nu Rock / Nu Metal Coverband
    • Zangeres zoekt bandleden/ band rock
    • Gitarist zoekt band in Den Haag (Zuid-Holland)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.