Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, december 11
    Trending
    • Paul Simon voor 3 concerten naar AFAS Live
    • Derde show The Tribute – Live in concert 2026 in Ziggo Dome
    • Ken Carson komt met extra show voor Amsterdam
    • ROSALÍA kondigt tweede show in Ziggo Dome aan
    • Twenty One Pilots, SOMBR, Florence + The Machine en Lewis Capaldi naar Sziget 2026
    • Raul Malo (The Mavericks) overleden
    • Mumford & Sons naar stadspark Groningen
    • Lenny Kravitz, Volbeat en Moby headliners voor Bospop 2026
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Nieuwe namen Indian Summer Festival
    Muzieknieuws

    Nieuwe namen Indian Summer Festival

    By Wil Wander14 februari 2013

    Eerder deze maand lichtte de organisatie van het Indian Summer Festival een tipje van de dance-sluier op en maakte de eerste grote namen bekend voor de meerdaagse editie van het festival op 15 en 16 juni 2013: Kraak & Smaak (dj-set), Dimitri, Sander Kleinenberg, Boemklatsch (dj-set), Funkerman, René Amesz, Baggi Begovic, 10 Years Of Housequake en Mitchell Niemeyer ft. MC VI. Gisteren zijn er aan het affice topnamen toegevoegd, The Prodigy ,dEUS, Blaudzun en The Opposites hebben ook toegezegd op het podium te staan van Indian Summer.

    Grote namen
    Indian Summer Festival zal in 2013 weer de kenmerkende mix bieden van grote namen en verrassend talent binnen verschillende muziekstijlen. Eerder werd al onthuld dat uiteenlopende artiesten als Keane, Guus Meeuwis, Within Temptation en Kane aanwezig zullen zijn. Ook de eerste dance artiesten beloven veel moois en diversiteit: de aanstekelijke progressive house van Sander Kleinenberg, de knallende techno van ‘legende van het Nederlandse nachtleven’ Dimitri, de elektronische funk en zonnige vibes van Kraak & Smaak en het kleurrijke, rauwe dj-collectief Boemklatsch. En daar blijft het niet bij: house-god Funkerman, René Amesz met zijn groovy beats en de explosieve sounds van Baggi Begovic zijn ook present. Het succesvolle Housequake van Erick E en Roog viert in 2013 haar tien-jarige bestaan met 10 exclusieve shows in Nederland en mag uiteraard niet ontbreken. De populaire Mitchell Niemeyer en MC VI brengen een opzwepende mix van electro en house.
    Early bird-actie verlengd
    Zoals altijd geeft de unieke Indian Summer-ervaring de bezoeker een combinatie van een open-minded sfeer, intieme setting en een gevarieerde line-up. Om het 12,5-jarige jubileum te vieren, is Indian Summer Festival in 2013 voor het eerst meerdaags en is de speciale early bird-actie verlengd. De verkoop is inmiddels gestart, kaarten voor twee dagen kosten slechts 59 euro (in plaats van 69), dagkaarten zijn verkrijgbaar voor 49 euro en campingtickets voor 29 euro.

    Het Nederlandse festival Indian Summer pakt zowaar uit met een heuse topnaam. Niemand minder dan de heren van The Prodigy komen het tot dusver bleke veld van artiesten een beetje opfleuren. Verder zijn ook dEUS, Blaudzun en The Opposites vandaag aan de affiche toegevoegd.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDe Ultieme Valentijn song.
    Next Article Elizabeth Simonian cd release party “Moonility” (Lantaarnen Venster, 12-02-2013)

    Related Posts

    Paul Simon voor 3 concerten naar AFAS Live

    Derde show The Tribute – Live in concert 2026 in Ziggo Dome

    Ken Carson komt met extra show voor Amsterdam


    RSS Muzikantenbank
    • Band met eigen oefenruimte in Berkel en Rodenrijs zoekt toetsenist.
    • GEZOCHT: Toetsenist voor de Joe Bonamassa-stijl blues rock band.
    • Feestband in oprichting zoekt keyboard toetsenist, drummer en bassist
    • Gezocht: Gitarist & Tweede Stem voor 60’s–70’s
    • П?? Gezocht: Gitarist voor 60’s–70’s Muziekband 🎸
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.