Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, november 18
    Trending
    • Eric Clapton komt naar de Ziggo Dome
    • Sean Paul voor grootste Nederlandse show naar Ziggo Dome
    • Josh Groban naar AFAS live
    • Aja Monet zit vol passie en strijd
    • Yevgueni liet Muze langzaam ontdooien
    • Deep Purple komt naar Ziggo Dome
    • The Waterboys demonstreren sandwich techniek in Maastricht
    • Extra show The Tribute – Live in Concert in Ziggo Dome
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Fleetwood Mac brengt Rumours opnieuw uit
    Muzieknieuws

    Fleetwood Mac brengt Rumours opnieuw uit

    By Norman van den Wildenberg14 december 2012

    Fleetwood Mac, één van de meest geliefde en succesvolle bands uit de rockgeschiedenis, brengt op 25 januari 2013 het legendarische album Rumours opnieuw uit in een geremasterde versie. Ook komen er ter ere van de 35ste verjaardag van het album een uitgebreide en een deluxe versie uit.

    Mick Fleetwood, John McVie, Christine McVie, Lindsey Buckingham en Stevie Nicks namen Rumours op tegen een achtergrond van persoonlijke onrust. Zij uitten hun emoties in rauwe nummers als Go Your Own Way, Gold Dust Woman en Dreams. Laatstgenoemde werd hun eerste grote hit. Rumours zorgde ervoor dat Fleetwood Mac één van de meest iconische bands van de jaren 70 werd. Het album oogstte veel lof, verdiende een Grammy Award voor Album van het Jaar en er werden wereldwijd meer dan veertig miljoen exemplaren van verkocht.

    De uitgebreide 3CD versie bevat het geremasterde album inclusief de B-side Silver Springs, een tweede CD met een twaalftal niet eerder uitgebrachte live-opnames van de wereldtournee uit 1977 en een disc met nooit eerder gereleaset materiaal zoals unplugged en demo versies van de bekende hits. De deluxe boxset bevat alle muziek van de 3CD versie en nog een extra disc met opnamesessies, een DVD met de documentaire The Rosebud Film uit 1977 over het album en het volledige album op vinyl.

    De CD met twaalf niet eerder uitgebrachte live-opnames van de 1977 Rumours tour is samengesteld uit nummers van concerten in Oklahoma City, Tulsa, Nashville en Columbia S.C. De albumtracks The Chain, Oh Daddy en Songbird maar ook World Turning en Rhiannon afkomstig van het album Fleetwood Mac uit 1975 zijn in een live-uitvoering te beluisteren. De derde CD bevat zestien niet eerder uitgebrachte alternatieve versies van nummers op Rumours, waaronder vroege versies van Go Your Own Way en I Don’t Want To Know en de populaire B-side Silver Springs. Ook zijn er verschillende demoversies, onder andere van Planets of the Universe, en een instrumentale versie van Never Going Back Again op deze disc terug te vinden.

    De deluxe boxset bevat nog drie extra schijven; de eerste CD is een achttien tracks tellende compilatie van opnamesessies, die in 2004 uitgebracht is. De tweede schijf is een DVD met The Rosebud Film, een documentaire uit 1977 van Michael Collins met interviews, repetitiebeelden en live-opnamen van World Turning, Rhiannon, Say You Love Me, Go Your Own Way, You Make Loving Fun en I´m So Afraid. De laatste schijf is het album op 140 grams vinyl.

    Fleetwood Mac zal in april 2013 beginnen aan een Amerikaanse tour.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleJamai nu ook als Heer Farquaad in Shrek de Musical!
    Next Article The Cat Empire (Paradiso, 12-12-2012)

    Related Posts

    Eric Clapton komt naar de Ziggo Dome

    Sean Paul voor grootste Nederlandse show naar Ziggo Dome

    Josh Groban naar AFAS live


    RSS Muzikantenbank
    • Ervaren gitarist/vocals zoekt band
    • Phoenix Big Band Ede zoekt een pianist(e)
    • Gitarist zoekt toffe band: alt rock pop
    • Accordeonist(e) gezocht voor Duo met Gitarist-zanger (senior)
    • Jam-maatje
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.