Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, december 4
    Trending
    • Kraftwerk in Afas Live: robots, nostalgie en een knipoog naar Eindhoven
    • Funkrock met power: Mother’s Finest laat Neushoorn beven
    • Ken Carson naar AFAS Live
    • FKA twigs kondigt Body High tour aan met show in Ziggo Dome
    • Judas Priest naar 013 Tilburg
    • Sleeping At Last naar Koninklijk Theater Carré
    • Rockicoon Evanescence speelt in de Ziggo Dome
    • Simple Plan naar AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Blood Red Shoes (Paradiso, 6-11-2012)
    Concertverslag

    Blood Red Shoes (Paradiso, 6-11-2012)

    By Armelle van Helden10 november 2012

    Het voorprogramma vanavond bestaat uit 2 bands, de Rhythm & Blues band Giant Tiger Hooch uit Amsterdam en de Utrechtse (hard)rockers van John Coffey. Wanneer de eerste band begint te spelen, staan er nog maar een handjevol mensen in de grote zaal van Paradiso. Dit is ook zanger Jeroen Ligter niet ontgaan. Giant Tiger Hooch speelt liedjes van hun album ‘My Time’, waaronder ‘Oh My Lord’, ‘Get High’ en ‘My Momma told Me’. De mannen van John Coffey springen al headbangend op het podium heen en weer, ook de inmiddels goedgevulde zaal wordt losser. Wat de twee bands gemeen hebben met Blood Red Shoes is dat ze alle drie punkinvloeden laten horen, ieder vanuit hun eigen muziekstroming.

    Blood Red Shoes is een Engels duo dat bestaat uit gitarist Laura-Marty Carter en drummer Steve Ansell. Hun muziek laat zich het beste omschrijven als zeer dansbare punkachtige rock. Op het moment dat Steve achter zijn drumstel gaat zitten, is de toon gezet: hij schreeuwt en slaat de maat met zijn drumstokjes, en begint dan ongenadig op zijn drumstel te rammen. Laura-Marty in haar hippe bolletjesblouse loopt vaak met haar gitaar naar het drumstel wat helemaal vooraan staat, waardoor 2 mensen op een toch wel groot podium het toch heel goed samen kunnen vullen. De set is strak en energiek, een van de eerste nummers die ze spelen is het bekende lied ‘Don’t Ask’.

    De zaal ontvangt de muziek en antwoordt met dansen en dansen, een moshpit is snel aanwezig en duurt tot het laatste nummer. Andere liedjes die gespeeld worden, zijn zowel van het album ‘Fire like This’, het album ‘Box of Secrets’ als van het nieuwste album ‘In Time To Voices’, zoals ‘Say Something, Say Anything’, ‘I Wish I Was Someone Better’ en ‘Light It Up’. Na een luid “we want more!” komen Laura-Marty en Steve terug, en neemt Laura-Marty plaats achter de drums om ’the Surf Song’ te spelen. Die is geheel instrumentaal , als je de vele ‘heejj’s buiten beschouwing laat. Blood Red Shoes sluit de show af met ‘Je Me Perds’, een kort lied waar Steve en Laura-Marty hun laatste energie van zich af schreeuwen.

    Foto’s gallery (c) Armelle van Helden

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleRiverside komt met nieuw album
    Next Article Sivert Høyem (Paradijskerk Rotterdam, 08-11-2012)

    Related Posts

    Kraftwerk in Afas Live: robots, nostalgie en een knipoog naar Eindhoven

    Funkrock met power: Mother’s Finest laat Neushoorn beven

    Louis Cole vindt vrijheid in Muziekgebouw Eindhoven pas in de toegift


    RSS Muzikantenbank
    • Bassist
    • Kick the habit zoekt ervaren drummer, zanger/zangeres en tenor saxofonist
    • Amy Winehouse unplugged; gezocht zang...
    • Slaggitarist gezocht
    • Gitarist zoekt muzikanten voor metal coverband
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.