Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, december 13
    Trending
    • Album recensie overzicht: Stray Kids, Sugar Ray en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 12 december 2025
    • Paul Simon voor 3 concerten naar AFAS Live
    • Derde show The Tribute – Live in concert 2026 in Ziggo Dome
    • Ken Carson komt met extra show voor Amsterdam
    • ROSALÍA kondigt tweede show in Ziggo Dome aan
    • Twenty One Pilots, SOMBR, Florence + The Machine en Lewis Capaldi naar Sziget 2026
    • Raul Malo (The Mavericks) overleden
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»Waylon – After All
    CD Recensie

    Waylon – After All

    By Redactie3 november 2011

    Toen Waylon twee jaar geleden bij Motown tekende, was ik wat sceptisch, aangezien de zanger naast ‘Wicked Way’ ver terug viel met zijn opvolgers. Toen ik hem een paar maanden geleden live zag leek het voor mij al helemaal over en uit voor Waylon, maar ik liet mij verrassen met ‘After All’. En verrast werd ik zeker: Wat een dijk van een stem heeft die vent!

    Het vergde twee jaar, vijf studio’s in drie landen, maar Waylon’s tweede album is eindelijk een feit. De eerste single ‘The Escapist’ zet de toon voor ‘After All’, dat elf nieuwe nummers bevat. ‘The Escapist’ klinkt gewoon al net zo lekker als ‘Wicked Way’, zo niet lekkerder. Op ‘After All’ gaat Waylon met regelmaat terug naar zijn oude stijl, country en dat gaat hem goed af. Het enige dat jammer is, is dat het album maar 37 minuten duurt, dat is nog minder dan vroeger op de A- en B-kant van een LP stonden! Een covertje met Ilse de Lange erbij had het album dan weer wat meer flair gegeven.

    Het lijkt erop alsof Waylon, nu het lijkt alsof hij na z’n debuut wat meer vrijheid heeft gekregen, de kans heeft genomen een eerbetoon te brengen aan zijn grote vorbeeld, Waylon Jennings, de man waarmee hij nog samenwerkte, en waardoor Willem Bijkerk (de echte naam van de zanger) de artiestennaam Waylon op zich nam. Meer country dan de soul waardoor hij twee jaar geleden een deal met het beroemde Motown-label heeft kunnen tekenen. Het kan wel eens de ondergang van Waylon bij Motown betekenen.

    Waylon blijft een goede stem houden, maar op de een of andere manier komt na enkele nummers toch een gevoel naar boven van: “Heb ik al gehoord” en als je dat samen pakt met de korte duur van het album, komt er toch weer een gevoel bij me naar boven dat Wylon het op de een of andere manier toch net niet helemaal gaat maken. De mensen blijven niet in zijn mooie blauwe ogen en fluwele stem trappen. Laten we hopen dat Waylon bij zijn derde album iets meer uitdaging zoekt, en vindt! (7/10) (Motown)


    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDe Nachtzusters in de theaters met de Sinterkerstnieuwkoningenshow
    Next Article Wereldpremière Kyteman. Now What?

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Stray Kids, Sugar Ray en meer

    Art Garfunkel Jr. – Advent

    Album recensie overzicht: Smino, Snoop Dogg en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Meidengroep/Girlgroup!
    • Drummer en Basgitarist gezocht
    • Soulband zoekt toetsenist en blazers (Amersfoort)
    • I'm looking for jazz musicians to jam with
    • Gitarist zoekt leuke band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.