Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, juli 12
    Trending
    • Album recensie overzicht: Hans Zimmer, Karla Harris en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025
    • The Weeknd zet records neer in San Francisco
    • All Time Low naar 013
    • Deftones komen naar AFAS Live
    • Justin Bieber – Swag
    • Elbow doet aan succesvolle publieksparticipatie bij Paleis Soestdijk
    • Bob Dylan komt tweemaal naar AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Aankondiging»Nieuw indoor hiphopfestival HEADLINESin 013 dropt eerste namen
    Aankondiging

    Nieuw indoor hiphopfestival HEADLINESin 013 dropt eerste namen

    By Norman van den Wildenberg6 februari 2025

    Op zaterdag 10 mei 2025 bundelen 013 Poppodium en Friendly Fire de krachten voor HEADLINES, een fris en gedurfd indoor hiphopfestival dat de alternatieve, left-field kant van hiphop viert. HEADLINES brengt een alternatieve, vernieuwende kijk op hiphop naar het podium. Hier draait het niet om catchy hooks en oppervlakkige vibes. Vandaag werden de eerste namen onthuld: Bashy, Frankie Stew & Harvey Gunn, JD Cliffe, Mula B en TaliaBle.

    Bashy, oftewel Ashley Thomas, is een UK-legende—zowel op de mic als op het scherm. Hij brak door met The Chupa Chups Mixtape (2007) en de anthem Black Boys, waarin hij rauwe verhalen uit Noord-West Londen vertelt. Zijn sound is een mix van Britse en Caribische invloeden, en ondanks zijn rollen in Top Boy en THEM blijft muziek zijn basis. Met Being Poor Is Expensive bewees Bashy opnieuw waarom hij een van de grootste stemmen in de UK-scene is.

    Frankie Stew & Harvey Gunn zijn het duo dat UK-rap en productie opnieuw uitvindt. Vanuit Brighton brengen ze een unieke blend van hiphop, garage en elektronische sounds die niet in een hokje passen. Met samenwerkingen met Loyle Carner, Ocean Wisdom en Kojey Radical blijven ze hun eigen weg volgen. Meer dan 100 miljoen streams en een snelgroeiende fanbase bewijzen dat hun beweging onstuitbaar is. Van uitverkochte shows tot hun killer album Nothing New Under The Sun—FS & HG laten zien dat het beste nog moet komen voor de South Coast’s finest.

    JD Cliffe is de rijzende ster uit Noord-West Londen die rap en rock op een vernieuwende manier samenbrengt. Zijn soepele flow leverde hem support op van BBC Radio 1Xtra en een plek op COLORS Berlin. Complex noemde hem een van de 19 UK Emcees For The Win, naast sterren als Aitch en Che Lingo. Geïnspireerd door iconen zoals Kano, Skepta en Bashy brak hij door met zijn debuut Bahama$ (2016). JD is nog maar net begonnen, en het beste moet nog komen.

    Mula B is een echte gamechanger in de Nederlandse hiphop, met een geluid dat allesbehalve voorspelbaar is. Zijn hits Bandolero, Fully Fendi en Faktap Broeder maakten hem groot, en zijn album Narcopop opende een nieuw hoofdstuk. Hierop schakelt hij moeiteloos tussen trap, techno, hiphop, jazz, rock en pop, terwijl hij een duistere maar kleurrijke blik werpt op de wereld om hem heen. Mula B brak grenzen en liet zien waar de toekomst van de Nederlandse muziek naartoe gaat.

    TaliaBle is een krachtpatser—queer, bold en surrealistisch. Als multidisciplinaire artiest mixt ze film, muziek en performance tot rauwe kunst die diepgeworteld is in de Londense undergroundcultuur. Met samenwerkingen met iconen zoals Charles Jeffrey en Nia Archives herdefinieert ze wat het betekent om artiest te zijn. Haar muziek, vol chaos en energie, raakt thema’s als mentale strijd, de werkende klasse en het artiestenleven. TaliaBle is punk, visionair en nog maar net begonnen.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleHolly Johnson komt naar België
    Next Article Sophie Ellis-Bextor komt naar Spoorpark LIVE Festival in Tilburg

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Hans Zimmer, Karla Harris en meer

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025

    All Time Low naar 013


    RSS Muzikantenbank
    • Singer-songwriter zoekt kindred spirit
    • Energieke (feest)band gezocht!
    • Blazers gezocht
    • BEATLES Akoestisch tribute trio
    • Jazzband uit Den Haag zoekt ervaren gitarist of toetsenist.
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.