Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, juni 18
    Trending
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Eros Ramazzotti voelt als thuiskomen tijdens concert op Sicilië
    Eros Ramazzotti
    Concertverslag

    Eros Ramazzotti voelt als thuiskomen tijdens concert op Sicilië

    By Peter Kunnen6 augustus 2023

    Eros Ramazzotti in het historische Teatro Antico in Taormina, op het Italiaanse eiland Sicilië… sommige concerten komen het best tot zijn recht op unieke lokaties. Ramazzotti in het antieke Griekse openluchttheater was niets minder dan betoverend. Dit iconische theater, met uitzicht op de azuurblauwe Ionische Zee en de rokende Etna, vormde het perfecte decor voor een avond vol met Italiaanse muziek die de ziel raakte.

    Het was mooi om te zien en mee te maken toen Ramazzotti het podium zaterdagavond als 2e concert van de twee in het Teatro Antico di Taormina, zoals het theater officieel heet, betrad. Met zijn karakteristieke stem en charme overwon hij direct het hart van het publiek. Het bleek nogmaals dat de zokn van Italië nog steeds een van de meest geliefde zangers is in het land. De openingsnummers, ‘Battito infinito’ en ‘Gli ultimi romantici’, zetten meteen de toon voor de avond, met hun mix van passie en nostalgie.

    Ramazzotti’s carrière omspant inmiddels alweer meer dan 30 jaar, en in die tijd heeft hij een indrukwekkende lijst van hits opgebouwd. Met zijn unieke mix van pop, rock en ballads heeft hij wereldwijd meer dan 60 miljoen platen verkocht, wat hem tot een van de meest geliefde Italiaanse muzikanten aller tijden maakt. Het concert in Taormina was een perfecte weergave van zijn uitgebreide oeuvre.

    Hoogtepunten uit de setlist op het Italiaanse eiland waren zonder twijfel de emotioneel geladen ‘Quanto amore sei’ en ‘Un emozione per sempre’, waarbij Ramazzotti’s krachtige stem perfect samenging met de intieme sfeer van het Teatro Antico. Ook de energieke uitvoering van ‘Sono’ en ‘Dove c’è musica’ kreeg het publiek op de been, terwijl het duet ‘I Belong to You (Il ritmo della passione)’ (het bekende duet met Anastacia) voor kippenvel zorgde.

    Bij de encore van ‘Un attimo di pace’ en ‘Più bella cosa’ leek de hele wereld even stil te staan. De stem van Ramazzotti, de historische setting, het enthousiaste publiek – het kwam allemaal samen in een magisch moment dat niemand snel zal vergeten.

    Het werd een prachtige viering van de muziek en de carrière van Eros Ramazzotti. Het was een avond vol emotie, passie en pure Italiaanse muzikaliteit. De unieke setting van het Teatro Antico in Taormina voegde alleen maar toe aan de magie, waardoor dit een avond was die de gelukkige aanwezigen nooit zullen vergeten.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleOndergewaardeerde Nederlandstalige liedjes van Vlaamse artiesten die je zou moeten kennen
    Next Article Blij verrast en verrassend blij: Porridge Radio op Absolutely Free Festival

    Related Posts

    Franz Ferdinand naar 013

    Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live

    Bryyo – Presence


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer zoekt Rock'n roll - oldie band
    • Pop/Rock band zoekt dringend toetsenist.
    • Big Band zoekt zangeres
    • Instrumentale funk band zoekt ervaren drummer
    • Drummer/zanger/percussionist zoekt oldies band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.