Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, juni 18
    Trending
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Nelly voor exclusieve show naar Nederland
    Muzieknieuws

    Nelly voor exclusieve show naar Nederland

    By Peter van Cappelle8 oktober 2018

    De Amerikaanse rapper Nelly komt voor een exclusief optreden naar Amsterdam. Op 21 november zal hij voor een spetterende show Q-Factory aandoen.

    Nelly scoorde een aantal wereldhits, waaronder ‘Hot in Here’, ‘Ride Wit Me’ en ‘Dilemma’ (een duet met Kelly Rowland). Daarnaast heeft Nelly singles opgenomen met onder meer P. Diddy, Pharrell, Nicki Minaj, Justin Timberlake, Christina Aguilera, Fergie, Akon, Ashanti, Janet Jackson en en Snoop Dog, waarmee hij een zich een plaats veroverde in de absolute top van de rap- en R’n’B wereld en waar hij zich tot op de dag van vandaag moeiteloos staande houdt.  Alleen al in de Verenigde Staten zijn meer dan 50 miljoen albums verkocht, waarmee Nelly op de vierde plek staat van Billboard’s best verkopende rapartiesten aller tijden. Zijn nieuwe single ‘Freaky With You’ feat. Jaquees is een re-make van ‘Freak Me’ van Silk uit 1993. Opmerkelijk is ook zijn liefde voor country te noemen en die voorliefde zorgt dan weer voor dikke hits in de Verenigde Staten met Florida Georgia Line en Tim McGraw.

    Voor een harde werker als Nelly houdt het niet op bij dat decennium: de eeuwige pleister op zijn gezicht wordt afgedaan en in 2010 scoort Nelly wederom een monsterhit met ‘Just A Dream’. Hij breidt zijn imperium uit met onder andere kledinglijnen, een radioshow en acteerwerk bij onder andere CSI:NY en Real Husbands of Hollywood. Ook zet hij zich persoonlijk in voor Make A Wish en het oproepen van beenmergdonoren om leukemie tegen te gaan. Op zijn laatste album M.O. uit 2013 schakelt de rapper hulp in van onder andere Pharrell Williams, Nicki Minaj, Future en 2 Chainz en scoort Nelly met hulp van Jeremih en DJ Mustard in 2015 opnieuw een dikke hit met ‘The Fix’.

    Voor de show in Q-Factory zijn behalve reguliere tickets, ook VIP tickets verkrijgbaar. Wie Nelly persoonlijk de hand wil schudden, grijpt nu zijn/haar kans.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDutch Blues Challenge 2018 verrassend
    Next Article Na ruim tien jaar weer feest met The Levellers in Zwolle

    Related Posts

    Franz Ferdinand naar 013

    Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live

    Bryyo – Presence


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer zoekt Rock'n roll - oldie band
    • Pop/Rock band zoekt dringend toetsenist.
    • Big Band zoekt zangeres
    • Instrumentale funk band zoekt ervaren drummer
    • Drummer/zanger/percussionist zoekt oldies band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.