Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, oktober 25
    Trending
    • Sons of the Culture Clash brengt de Urban Dance Squad terug naar Helmond
    • Parels van de Popmuziek: Het Verhaal achter Was (Not Was) – ‘Walk the Dinosaur’
    • The Hu verovert Tilburg
    • The Opposities hadden er in Antwerpen Crazy zin in
    • Loboda Superstar schittert in 013 
    • Album recensie overzicht: Sufjan Stevens, Mötley Crüe en meer
    • Album recensie overzicht: Rick Wakeman, Wolves in the Throne Room en meer
    • Micha vervolgt clubtour in uitverkocht 013
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Julian Sas laat weer horen waarom hij nog steeds tot de top behoort
    Concertverslag

    Julian Sas laat weer horen waarom hij nog steeds tot de top behoort

    By Filip Heidinga2 mei 2017

    Afgelopen zaterdag kwam Julian Sas weer, na lange tijd, naar Hardenberg. De band Wieke Rocks mocht de avond voor hem openen.

    Wieke Rocks

    Wieke Rocks is een nieuwe rock band uit Friesland. In januari zijn de vijf leden pas bijelkaar gekomen maar daar was tijdens een optreden niks van te merken. De band bestaat uit: Wieke van der Veen (zang), Ieme de Haan (gitaar), Jasper Kulpers (gitaar), Tobias Driesprong (basgitaar) en Pieter Runia (drums).
    De band speelde afgelopen zaterdag in Podium Hardenberg een mooie set covers van onder andere: Janis Joplin, Deep Purple en Sas Jordan. Het publiek stond eerst nog wat afwachtend achterin de zaal maar kwam na een paar nummers langzaam aan naar voren. Het publiek kwam natuurlijk voor Julian Sas en kende Wieke Rocks nog niet. Maar daar kwam zaterdag verandering in. De reactie’s na het optreden waren dan ook allemaal enthousiast.

    Julian Sas

    Niet veel later was het de beurt aan Julian Sas en band om het podium te betreden. Julian en band stonden toen al een tijdje ongeduldig te wachten tot zo ook mochten. Julian heeft, in een ver verleden, vele malen in Podium Hardenberg gespeeld en vele herinneren komen naar boven. Zoals de keer dat hij het voorprogramma was van Bo Diddley.

    Eenmaal op het podium liet de band er dan ook geen gras over groeien en gaven ze meteen vol gas. Ook het publiek had er duidelijk zin in en de sfeer in de zaal was dan ook uitstekend. Ook op het podium was de sfeer zeer goed en Julian Sas, Rob Heijne (drums), Roland Bakker (keys) en Fotis Anagnostou (bass) stonden dan ook het hele optreden met een grote glimlach op het podium. Het duurde dan ook niet lang voordat het optreden één groot feest werd.

    En als extra bonus voor het publiek speelde Julian en de band nog even drie nummers die ze nog niet eerder live hebben gespeeld. Wanneer het optreden is afgelopen en de band achter het podium staat zegt Julian tegen de band: “We doen er toch nog wel eentje?” Waarop de band volmondig antwoordde: “Zeker”, en meteen weer het podium op ging. Het nummer ‘Bullfrog Blues’ sloot de avond af, en band en publiek kunnen terug kijken op een mooie avond.

    Foto’s (c) Filip Heidinga

    Julian Sas
    Foto (c) Filip Heidinga
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDan Patlansky bespeelt zijn fans op virtuoze wijze
    Next Article Gorillaz naar Amsterdamse Ziggo Dome

    Related Posts

    Sons of the Culture Clash brengt de Urban Dance Squad terug naar Helmond

    The Hu verovert Tilburg

    The Opposities hadden er in Antwerpen Crazy zin in

    Loboda Superstar schittert in 013 

    Micha vervolgt clubtour in uitverkocht 013

    IOS laat in 013 horen dat de band nog altijd springlevend is


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Gitarist gezocht!
    • Muzikant zoekt blazer
    • Professionele gitarist voor country invalwerk
    • Crooked Trees zoekt een Fiddler / violist
    • Groovy pop coverband
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.