Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, oktober 16
    Trending
    • Christina Crofts – Best of Bottleneck
    • Flo Rida verandert AFAS Live in één groot feest
    • Nena op stoom met hits in Muziekgebouw Eindhoven
    • D’Angelo overleden
    • Snow Patrol naar Stadspark Groningen
    • Ozzy Osbourne – Laatste sacramenten 
    • Eefje de Visser – Vlijmscherp
    • TWICE met extra show naar Ziggo Dome
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Nieuwe podia-name​n en nieuwe acts Paaspop
    Muzieknieuws

    Nieuwe podia-name​n en nieuwe acts Paaspop

    By Norman van den Wildenberg19 februari 2013

    De organisatie van Paaspop heeft flink wat nieuws te melden. Zo staan vanaf nu de time tables (het nagenoeg complete programmaschema met alle acts per dag, tijdstip en podium) op de website. Tevens zijn er weer een aantal nieuwe acts aan het immer uitdijende programma toegevoegd en worden de nieuwe podia-namen onthuld. Ook Into The Tune (voorheen Next Best Band) heeft een nieuwe naam gekregen en biedt samen met Paaspop één nieuwe Nederlandse band de kans om op het festival te spelen. Paaspop vindt plaats van vrijdag 29 maart tot en met zondag 31 maart in Schijndel (NB).

    De volgende acts zijn bevestigd: Gasmac Gilmore, Eins Zwei & The Parallel Cinema, DJ Abstract, Liptease and the Backstreet Crackbangers, DJ Y’Skid, De Coronas, Twenty Sicks Hardrock Tribute. Daarnaast heeft de Restolounge dit jaar opvallende programmablokken met o.a. de Popquiz, Hardrock Karaoke en als primeur op Paaspop: het NK Stagediven. Ook nieuw is Upload Cinema, die de beste video’s van het web naar het witte doek brengt. Op de Paaspop-website staan alle acts per dag handig op een rijtje.

    De nieuwe namen van de podia passen naadloos in de Las Vegas-sfeer die Paaspop uitstraalt dankzij drie dagen nonstop entertainment en -vooral ’s avonds- duizenden gekleurde lichtjes. Het hoofdpodium Main Stage gaat voortaan door het leven als Apollo; Masters Of Rock met zijn bredere programmering heet nu Phoenix; Extrema is hernoemd tot Stardust (hosted by XO Live) en voor de beste hip hop, dubstep en live electronic is Roxy the place to be (hosted by Boogiedown en OI!). Het stoere rockcafé Thunderbolt wordt wegens het grote succes van vorig jaar uitgebreid en ligt aan de nieuwe Thunderbolt alley, het louche steegje waar de bezoeker een gratis haarsnijbeurt kan scoren bij de Schorembarbier. De eveneens nieuwe bowlingbaan Club Lebowski, Bavaria Playground en Boomshakalak waren al eerder aangekondigd.

    Foto (c) Sander van den Berg/Maxazine.nl

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleNick en Simon releasen recordaantal singles op één dag
    Next Article Nieuw album Eric Clapton

    Related Posts

    D’Angelo overleden

    Snow Patrol naar Stadspark Groningen

    TWICE met extra show naar Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Bassist Zoekt Band
    • Zangeres
    • Rockband zoekt een zangeres!
    • Rock/Pop zanger(es) gezocht
    • Drummert gezocht, Arnhem-ish. 20 - 30 jaar-ish
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.