Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, februari 9
    Trending
    • The Black Crowes exclusief naar 013
    • KAYTRANADA naar Ziggo Dome
    • Heksen en koningen brengen een ode aan de metal in Heerlen
    • Labrinth – Cosmic Opera Act I
    • HAEVN blaast met jublieumshows AFAS Live omver
    • Epica speelt Ziggo Dome voor de Arcane Dimensions Tour
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Michael Zager Band – ‘Let’s all chant’
    • Magische intimiteit met Bart Peeters in Rock Lobster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Sziget kondigt nog meer nieuwe namen aan
    Festival

    Sziget kondigt nog meer nieuwe namen aan

    By Daniël Frissen25 april 2024

    De Australische superster Kylie Minogue is toegevoegd aan het affiche van Sziget. Naast haar reizen ook Barry Can’t Swim en FISHER komende zomer af naar Boedapest. Sziget vindt van 7 tot en met 12 augustus plaats. Op de line-up staan onder meer Fred again.., Janelle Monáe, Liam Gallagher, Martin Garrix en Sam Smith. Dit jaar host ook Vunzige Deuntjes een avond op Sziget, zij nemen onder meer rapper sor mee naar het festival.

    Een verrassende toevoeging van Kylie op de line-up van het Hongaarse festival. De Australische superster keerde vorig jaar terug in de hitlijsten met onder meer ‘Padam Padam’. Kylie staat op de eerste dag van het festival op het programma, net als FISHER. Ook kondigt de organisatie de indeling van de vernieuwde Revolut Stage aan. Op de op één na grootste stage staan dit jaar onder meer Marc Rebillet, Barry Can’t Swim, L’Imperatrice, Aurora en Overmono. Ook Joost en Goldband zullen op dit podium hun opwachting maken.

    Al de hele week verraste de organisatie met nieuwe namen voor verschillende podia. Deze hebben allen een eigen verhaal en line-up. De Ibis x ALL presents The Buzz is al sinds jaar en dag dé plek om grote talenten en nieuwe muziek te ontdekken. Dit jaar staan hier onder meer Royel Otis, Jeremias, Dead Poet Society en Artemas. Het Nederlandse CUT_ en Might Delete Later staan ook op dit podium, uit België staat hier de band Ramkot.
    De dropYard stage biedt plaats aan hiphop en alternatieve acts uit heel de wereld. Op 12 augustus host Vunzige Deuntjes de dropYard. Zij nemen onder meer sor, Reanny, Kybba en Rockefellababe mee. Eerder werd al bekend dat ook Awakenings en Q-dance een avond hosten in de Party Arena.

    De line up van het festival krijgt op deze manier steeds meer vorm. De organisatie kondigt ook de terugkeer van The Global Village, Magic Mirror en Cirque du Sziget aan. Dit jaar zal er er nog meer aandacht zijn voor mentale gezondheid en ook de duurzaamheidsinitiatieven van Sziget worden verder uitgebreid. Dat zijn al jaren belangrijke pijlers voor het Hongaarse festival: dit jaar werd Sziget tijdens de European Festival Awards bekroond met een Take A Stand award.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleLinda May Han Oh geeft uitmuntend ‘hoorcollege’ in De Doelen
    Next Article Concerttip vrijdag 26 april: Michelle David & The True-Tones @ Doornroosje

    Related Posts

    The Black Crowes exclusief naar 013

    KAYTRANADA naar Ziggo Dome

    Brad Arnold (3 Doors Down) overleden

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 6 februari 2026

    Scardust met Souls in the Flesh tour naar Eindhoven

    GOT BUDGET, de talentenjacht die geen talent meer zoekt


    RSS Muzikantenbank
    • Nice 'n Groovy: Soulful, jazzy coverband, zoekt gevorderde, ervaren leadzangeres
    • Drummer en bassist gezocht voor powertrio
    • Genesis tributeband zoekt zanger
    • Opstartende jazzformatie zoekt Drummer en bassist
    • The Coast zoek zanger(es)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.