Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, januari 23
    Trending
    • Harry Styles naar Johan Cruijff ArenA
    • Krezip, Loïs Lane, MariJah & The Root Sense en De Natte Dromen Revue naar Zwarte Cross 2026
    • Van Morrison, Level 42, BLØF en Xavier Rudd naar Royal Park Live
    • Extra concert Ludovico Einaudi in Ziggo Dome
    • A$AP Rocky – Don’t Be Dumb
    • Ludovico Einaudi komt naar Vorst Nationaal
    • Human – Spook
    • Franky Rizardo brengt vakmanschap en visueel spektakel samen in Ziggo Dome
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Succesvolle terugkeer Kraantje Pappie in Paradiso
    Foto (c) Marjolein van Veldhuizen
    Concertverslag

    Succesvolle terugkeer Kraantje Pappie in Paradiso

    By Marjolein van Veldhuizen19 maart 2024

    Kraantje Pappie keerde voor het eerst sinds 2011 terug in Paradiso. En hoe! De Groningse artiest verkocht de poptempel in onze hoofdstad helemaal uit en vulde de avond met hits, energie en de nodige verrassingen. Het publiek ging dan ook helemaal op in de muziek van Kraan.

    Kraantje Pappie, wiens echte naam Alex van der Zouwen is, is een Nederlandse rapper en songwriter geboren op 1 juli 1986 in Groningen, Nederland. Hij groeide op in het noorden van Nederland en ontwikkelde al op jonge leeftijd een passie voor muziek. Na zijn middelbare schooltijd begon Kraantje Pappie aan de Academie voor Popcultuur, waar hij uiteindelijk zijn diploma behaalde.

    Zijn muzikale carrière begon serieus vorm te krijgen in 2012, toen hij doorbrak bij het grote publiek met zijn debuutalbum ‘Crane’. Het album werd goed ontvangen en bevatte hits als ‘Waar is Kraan?’ en ‘Feesttent’, die de Nederlandse hitlijsten domineerden.

    Sindsdien heeft Kraantje Pappie meerdere succesvolle albums uitgebracht, waaronder ‘Crane II’ en ‘Daddy’, waarop hij zijn eigen unieke stijl van rap en catchy hooks laat horen. Zijn muziek wordt gekenmerkt door energieke beats, humoristische teksten en zijn kenmerkende flow.


    De energie was vanaf de eerste minuut voelbaar en iedereen leek zich volledig over te geven aan de muziek. Kraantje Pappie wisselde bekende hits af met nieuw werk en dat zorgde voor herkenning en enthousiasme in de zaal, waar volop werd meegezongen en gedanst.


    Kraantje Pappie speelde ook zijn nog niet uitgebrachte nummer ‘Ik wil je naakt zien’. Een verrassing voor wie de Live after Daddy-tour nog niet eerder bezocht, maar de ‘Kraanhang’ op Instagram zag al verschillende flarden van het nummer voorbij komen in video’s van eerdere shows. Nieuw of niet: het publiek reageerde ook hier enthousiast.


    Een ander onvergetelijk moment volgde toen Kraantje Pappie zijn dochtertje Maeve op het podium haalde. Dit lieve moment zorgde dan ook voor een hoop ‘ahhh’s’ vanuit het publiek. Het concert van Kraantje Pappie in Paradiso was al met al een unieke beleving. Met een mix van hits, nieuwe muziek en een bruisende sfeer wist hij zijn publiek te betoveren en te laten dansen tot en met het laatste nummer.

    Foto’s (c) Marjolein van Veldhuizen

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleEen Magische Avond met Suzan & Freek in Doornroosje
    Next Article Deep Purple naar Ziggo Dome

    Related Posts

    Franky Rizardo brengt vakmanschap en visueel spektakel samen in Ziggo Dome

    Electric Callboy speelt het dak eraf tijdens de Tanzneid Tour in Rotterdam

    Maria Mena kwetsbaar in Eindhoven

    The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt

    André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome

    Vliegende start Vrienden van Amstel


    RSS Muzikantenbank
    • Een bassist en drunmer gezocht
    • Percussionist gezocht
    • Bluesband zoekt zanger of zangeres
    • Ervaren zanger zoekt band
    • Guitarist looking for a band, Metal or Heavy Rock.
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.