Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, september 2
    Trending
    • Mastodon – Marrow Deep
    • Manu Chao viert de seizoensopening in Eindhoven met megafeest
    • Van klompen tot AI-heersers: On Company Time brengt komedie naar Nederland
    • Cindy Blackman Santana – Coherence
    • Hayley Williams kondigt show in Amsterdam aan
    • Fischer-Z – X-Ray Serenade
    • Amyl and the Sniffers – Truth or Consequence
    • Angèle brengt de ‘Instinct Tour’ naar AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Aankondiging»Parijs duo Polo & Pan vervoegt line-up Arena5 deze zomer
    Foto (c) Fiona Torre
    Aankondiging

    Parijs duo Polo & Pan vervoegt line-up Arena5 deze zomer

    By Norman van den Wildenberg8 februari 2022

    Op 3 juli 2022 trilt Arena5 op de tijdloze, exotische electrogolven van het Franse duo Polo & Pan. Met de uiterst dansbare deuntjes van de Parijzenaren Paul Armand-Delille en Alexandre Grynszpan waan je je midden in een Golden Age Hollywoodfilm: een romantische thriller in Saint-Tropez of een ontluikende zomerliefde in Rio De Janeiro. Hun onnavolgbare en aanstekelijke sound met Franse touch mixt op speelse wijze house, disco en electro en maakt hen één van de meest meeslepende acts in dansmuziek van het moment!

    Toen de twee Fransmannen elkaar in 2012 tegenkwamen in de legendarische Parijse nachtclub Le Baron, was veel van hun muzikale DNA al gecodeerd. Elektronische muziek werd doorheen de jaren statisch en karakterloos. Het tegenovergestelde van Polo & Pans muziek. Zij creëerden hun eigen variatie van wat elektronische muziek volgens hen zou moeten zijn, zonder hierbij in een vast stramien te vallen. Het duo voegt veel improvisatie toe, waardoor hun muziek op een avontuurlijke en vrolijke manier tot leven komt. En dat trekken ze door in hun videoclips en albumcovers van ‘Caravelle’, ‘Feel Good’ of ‘Cyclorama’ die telkens grafische pareltjes zijn met felle kleuren en vloeiende lijnen.

    Terwijl tracks als ‘Canopėe’ en ‘Dorothy’ onmisbaar zijn op elk dak- of strandfeestje, zijn het vooral hun liveshows die hen naar een hoger niveau tillen. Linnen pakken, speels theater, wuivende palmbomen, sirenen met gouden stemmen, en een flinke portie panfluit: allemaal ingrediënten die de Polo & Pan live performances tot leven brengen. Eén blik op de dansvloer – of het nu gaat om uitverkochte tournees in de VS of optredens op grote festivals – en je ziet stralende gezichten en intense vreugde overal om je heen.

    2020 bracht Polo & Pan in nieuwe wateren. De mixtape ‘Home Sweet Home’ bevat invloeden van Joao Gilberto tot Beethoven. Op de single ‘Feel Good’ en een bijhorende Feel Good EP zijn er rijkere texturen, complexere emoties, en het eerste optreden van Armand-Delille op zang. Maar het geluid, het gevoel dat de muziek op de dansvloer brengt, is compromisloos, onnavolgbaar en zonder twijfel Polo & Pan. Net zoals op hun nieuwste plaat ‘Cyclorama’ (2021).

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWill Knox – Shedding & Blooming
    Next Article Nardo Wick – Me or Sum (feat. Future & Lil Baby)

    Related Posts

    Album recensie overzicht: The Linda Lindas, Interpol en meer

    Album recensie overzicht: Beartooth, Alabama Shakes en meer

    Fontaines D.C. naar Ziggo Dome voor grootste Nederlandse show ooit

    D-Block Europe en French Montana met ‘Worldwide Wave Tour’ naar AFAS

    Tame Impala treedt op tijdens Rock Werchter 2027

    Album recensie overzicht: Chelsea Wolfe, King Gizzard & The Lizard Wizard en meer

    Alle vacatures op een rij, KLIK HIER
    of neem direct contact op via Messenger:

    Maxazine In Andere Landen:
     

    Navigatie
    • België Nieuws
    • België live
    • Interviews België
    • Belgen bij de buren
    • CD Recensie

    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.