Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, september 11
    Trending
    • PRESIDENT – Blood Of Your Empire
    • Oasis: Don’t Look Back In Anger
    • Last Apollo – I’ll Walk Towards You
    • Harry Styles kondigt Together Together 2027 aan; geen Nederland op de lijst
    • The Waterboys brengen bluesrock naar AFAS Live
    • Emeli Sandé komt naar het Koninklijk Circus in Brussel
    • Jonathan Whitney – Cooch’s Bridge: The African-American Presence
    • Kasabian – Act III
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Aankondiging»Olivia Rodrigo komt naar Vorst Nationaal
    Olivia Rodrigo
    Aankondiging

    Olivia Rodrigo komt naar Vorst Nationaal

    By Norman van den Wildenberg6 december 2021

    De veelgeprezen singer-songwriter Olivia Rodrigo komt naar Brussel voor een concert, dat deel uitmaakt van haar ‘SOUR Tour’, ter promotie van haar succesvolle, gelijknamige debuutalbum. De ‘SOUR Tour’ begint op 2 april in San Francisco, doet meer dan veertig grote steden aan in Noord-Amerika en Europa, en sluit op 6 en 7 juli af met twee concerten in de Eventim Apollo in Londen. Voor het Europese deel van de tournee brengt Rodrigo als special guest Baby Queen mee.

    De touraankondiging volgt kort op haar verkiezing tot ‘New Artist of the Year’ bij de American Music Awards 2021 en sluit een geweldig jaar af waarin Rodrigo onlangs ook zeven nominaties voor de Grammy Awards 2022 in de wacht sleepte, voor ‘Record Of The Year’, ‘Album Of The Year’, ‘Song Of The Year’, ‘Best New Artist’, ‘Best Pop Solo Performance’, ‘Best Pop Vocal Album’ en ‘Best Music Video’.

    ‘SOUR’ eindigde bovenin verschillende eindejaarslijsten. Ook belandde Olivia Rodrigo bovenaan in de onlangs onthulde jaarlijkse ‘Wrapped’-campagne van Spotify, waarin de meest gestreamde artiesten, nummers, albums en podcasts van het platform worden belicht. Met meer dan 1,1 miljard streams was haar single ‘drivers license’ het meest gestreamde nummer van 2021 op Spotify (zowel in de VS als wereldwijd) met ‘good 4 u’ ook in de top vijf en ‘SOUR’ wereldwijd het meest gestreamde album.

    Het langverwachte debuutalbum ‘SOUR’ en behaalde met 295.000 album-equivalente eenheden in de VS meteen goud in de eerste week. ‘SOUR’ is het meest gestreamde debuutalbum van een vrouwelijke artiest ooit en brak met meer dan 385 miljoen wereldwijde streams ook het record voor het meest gestreamde album van een vrouwelijke artiest in één week. Het album leverde de 18-jarige multi-platina artiest in de VS twee nummer 1-hits op: ‘drivers license’ (4x platina) en ‘good 4 u’ (3x platina), alsmede een top 5-hit met ‘deja vu’ (2x platina). Het album kwam binnen op nummer 1 in Groot-Britannië, Canada, Ierland, Noorwegen, Nederland, Zweden, Australië en Nieuw-Zeeland. Alle elf nummers op het album belandden in de top 30 van de top 100 in de USA, waardoor Rodrigo de eerste vrouwelijke artiest én de vierde act ooit is met tegelijkertijd elf of meer nummers in de top 30.

    De veelgeprezen singer-songwriter Olivia Rodrigo geeft op 19 juni een concert in Vorst Nationaal in Brussel. Dat maakt deel uit van haar ‘SOUR Tour’, ter promotie van haar succesvolle, gelijknamige debuutalbum.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleOlivia Rodrigo komt naar AFAS Live
    Next Article Victor Maxwell komt met nieuwe single ‘Dance On My Body’

    Related Posts

    Harry Styles kondigt Together Together 2027 aan; geen Nederland op de lijst

    Emeli Sandé komt naar het Koninklijk Circus in Brussel

    Album recensie overzicht: Paris Paloma, Airbourne en meer

    Album recensie overzicht: Gavin Friday, Ellie Goulding en meer

    Album recensie overzicht: The Linda Lindas, Interpol en meer

    Album recensie overzicht: Beartooth, Alabama Shakes en meer

    Alle vacatures op een rij, KLIK HIER
    of neem direct contact op via Messenger:

    Maxazine In Andere Landen:
     

    Navigatie
    • België Nieuws
    • België live
    • Interviews België
    • Belgen bij de buren
    • CD Recensie

    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.