Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, september 29
    Trending
    • DAAN. laat belang van gitaren zien in Paradiso
    • Rod Stewart neemt met The Final Encore afscheid in de Ziggo Dome
    • Amon Amarth – The Allfather Awakens
    • Mary Gauthier – Reckoning
    • Marike Jager toont solo veelzijdigheid in Museum Speelklok
    • IQ vierde 45 jaar muziek met een muzikaal feest in De Bosuil
    • Vanessa Paradis laat haar zwoele stem opnieuw schitteren in de Melkweg
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Gary Numan – ‘Cars’
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Spotify»De nieuwe New Music Friday Maxazine Playlist van 23 april 2021
    Spotify

    De nieuwe New Music Friday Maxazine Playlist van 23 april 2021

    By Jan Vranken23 april 2021

    Zoals iedere vrijdag heeft Maxazine redactie de New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify weer vernieuwd. Onze redactie, onder de bezielende, strenge, en soms zelfs angstaanjagend fanatieke leiding van Perry, onze platenbaas, heeft opnieuw een lijst van maar liefst zestig tracks samengesteld uit de meest verschillende genres. Enige overeenkomst is dat ze allemaal hagelnieuw in de vitrines van de platenmaatschappijen en in de webshops van de independent artiesten liggen.

    Langzaamaan komt de zomer in zicht. Er gloort licht aan de einder die inmiddels al een jaar lang onzichtbaar leek onder de smog van de coronacrises. Licht dus aan het einde van de tunnel als we onze minister president nog durven geloven. Dat durf en wil menigeen niet meer, dus laten we eens gaan kijken of er andere signalen zijn die ons hoop kunnen geven op een betere toekomst. Omdat we bij Maxazine nergens anders verstand van hebben dan van muziek, de levensnectar waarbij we alleen graag aan het infuus willen liggen, zulle we het daar maar eens over hebben.

    Er gloort hoop. Het is nog allemaal erg prematuur maar hoop, ja die gloort. Er staan zelfs al weer wat concerten in de agenda, weliswaar nog erg ver vooruit, maar er zijn dus weer concerten waar we ons op mogen gaan verheugen. Weet je het nog ? De spanning voelbaar in de zaal als de achtergrondmuziek uitgaat en het zaallicht dimt? Je staat helemaal vooraan bij je favoriete artiest die je voor het eerst in je leven in lijve ziet gaan optreden. De microfoon staat op juist iets meer dan corona veilige afstand. Als je jezelf uitrekt zou je hem kunnen aanraken. Je hebt stiekem al op de setlist gekeken die voor de monitor op het podium ligt geplakt met duct-tape. Dat beloofd wat!

    Naast de grote hots ook die ene hele mooie deepcut waarop je je liefde hebt leren kennen. Achter je wordt bier gedronken uit plastic bekers en om je heen hangt de spannende geur van verwachting, zweet en van links zweeft een wolkje weed geur omhoog. Je hebt geen tijd meer om zelf wat te drinken te gaan halen, want je ziet een roadie met een zaklamp over het podium lopen om de versterkers in de backline allemaal aan te zetten. Duidelijk is dat er al iemand achter het drumstel zit. Dan begint de zaal te juichen. De beat start en het concert is vertrokken. Een droombeeld? Nee het gaat allemaal terugkomen. Zekers te weten. Wij, het volk, zullen ons brood en spelen weer krijgen en we zullen genieten als nooit tevoren, met een gulzigheid as die van een verdorstende Saraceen in de barre woestijn die leidt naar het Heilige land.

    Tot die tijd is onze Spotify playlist een uitstekende curatief middel om de ergste pijn te verzachten. We hebben ook deze week weer een lekker lijstje samengesteld, voor elk wat wils. Ga lekker op ontdekkingsreis en ga plannen maken voor de tijd die gaat komen. De tijd waar we allemaal op wachten. Deze week onder andere heel mooie tracks van artiesten zoals Morcheeba, Paul Weller, Syml, Black Keyes, Alanis Morissette, Van Morrison en Bebe Rexha. Die er je voordeel mee en like de lijst. Show some love. Altijd fijn.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDe Spotify Maxazine België Playlist van 23 april 2021
    Next Article Lucy Dacus – Hot & Heavy

    Related Posts

    Rod Stewart neemt met The Final Encore afscheid in de Ziggo Dome

    Album recensie overzicht: Triggerfinger, Tom Morello en meer

    Album recensie overzicht: beabadoobee, Beck en meer

    Van schuimdopje naar filter: hoe gehoorbescherming in de muziek volwassen werd

    Lizzy McAlpine naar AFAS Live

    U2 viert jubileum met nieuw album mèt duet Dolly Parton


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Ervaren Drummer Gezocht Voor Coverband In DEN HAAG.
    • Gezocht : gitarist / zanger
    • Willy deVille tribute zoekt met spoed een nieuwe drummer
    • Hardcore Punk uit Arnhem zoekt gitarist, drummer & zanger(es)
    • Drummer gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.