Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, september 19
    Trending
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 19 september 2025
    • KNOX geeft energieke Show in Melkweg Amsterdam
    • Raye komt naar Ziggo Dome
    • Alex Warren naar Ziggo Dome
    • Machine Gun Kelly brengt de Lost Americana tour naar Ziggo Dome
    • Iron Maiden naar Ziggo Dome
    • Young Gun Silver Fox brengt zomerse sfeer bij herfstachtig weer in Utrecht
    • Damiano David sterk zonder Måneskin in AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»Rammstein – Rammstein
    CD Recensie

    Rammstein – Rammstein

    By Redactie2 juni 2019

    De fans hebben er bijna 10 jaar op moeten wachten, maar eindelijk is er weer een nieuw album van Rammstein, getiteld ‘Rammstein’. Het album is de opvolger van ‘Liebe ist für alle da’ uit 2009. In die kleine tien jaar bracht de band nog wel twee albums uit, te weten het verzamelalbum ‘Made in Germany’ (2011) en de live registratie ‘Paris’ (2017). Als gezegd eindelijk weer een nieuw album, vooruitlopend op de uitverkochte Europe Stadium Tour die start op 27 mei in de Duitse stad Gelsenkirchen.

    ‘Rammstein’ begint met ‘Deutschland’, de single die voorzien is van een zeer controversiële videoclip. De single, die als eerste werd gereleased is de perfecte opener voor het album. Knallende gitaren, opzwepende synths, precies wat we van Rammstein gewend zijn, niet verrassend maar wel ijzersterk. De tweede track van het album getiteld ‘Radio’ – en ook de tweede single van het album – ligt lekker in het gehoor. Een commercieel en aanstekelijk nummer dat al snel in je hoofd blijft zitten.

    De derde single van ‘Rammstein’, getiteld ‘Zeig Dich’ begint met een koor en knallende gitaren, ook zo’n track die je beter niet in je auto kan draaien want je zou zomaar de maximum snelheid kunnen overschrijden. Na ‘Ausländer’ volgt ‘Sex’, de titel verraad het al, het gaat dus over seks, een onderwerp dat Till Lindemann en zijn mannen niet schuwt gezien de live shows waarin seks regelmatig de boventoon voert. ‘Puppe’ is een beetje een angstaanjagende track, Till gaat qua stemgeluid helemaal los.

    ‘Was Ist Liebe’ is een rustig nummer, als je bij Rammstein van rustig kan spreken. ‘Diamant’ is daarbij ook een diamant; sterke zang en rustige muziek. ‘Weit Weg’ doet aan het begin denken aan Kraftwerk, tot de gitaren hun werk gaan doen. Wederom een klasse track. ‘Tattoo’ gooit er weer wat meer tempo in, en met het slotnummer van ‘Rammstein’ getiteld ‘Hallomann’ laat de band horen het zeker nog niet verleerd te zijn.

    Rammstein is terug, met hun inmiddels elfde album (inclusief live- en verzamelalbums). Op ‘Rammstein’ hoor je de band als vanouds, geen echt schokkende tracks met als hoogtepunt de albumopener ‘Deutschland’, de single die uw recensent een dikke 10 geeft. (8/10) (Universal Music)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleIbrahim Maalouf klomt in november naar Tivoli Vredenburg
    Next Article Oscar Jerome naar BReBL

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 19 september 2025

    KNOX geeft energieke Show in Melkweg Amsterdam

    Raye komt naar Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Ervaren rockzanger zoekt akoestische band voor covers
    • Zanger of Zangreres gezocht!
    • Bluesrock coverband zoekt zanger/zangeres of zangeres/zanger
    • De Dijk-tributeband zoekt toetsenist
    • Zoek je een gevorderde gitarist die…
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.