Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, januari 18
    Trending
    • Album recensie overzicht: Circa Waves, Richard Marx en meer
    • Maria Mena kwetsbaar in Eindhoven
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026
    • Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome
    • Maria Mena verweeft intimiteit met orkestrale pracht in Heerlen
    • The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt
    • Madison Beer naar Ziggo Dome
    • Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»Rammstein – Rammstein
    CD Recensie

    Rammstein – Rammstein

    By Redactie2 juni 2019

    De fans hebben er bijna 10 jaar op moeten wachten, maar eindelijk is er weer een nieuw album van Rammstein, getiteld ‘Rammstein’. Het album is de opvolger van ‘Liebe ist für alle da’ uit 2009. In die kleine tien jaar bracht de band nog wel twee albums uit, te weten het verzamelalbum ‘Made in Germany’ (2011) en de live registratie ‘Paris’ (2017). Als gezegd eindelijk weer een nieuw album, vooruitlopend op de uitverkochte Europe Stadium Tour die start op 27 mei in de Duitse stad Gelsenkirchen.

    ‘Rammstein’ begint met ‘Deutschland’, de single die voorzien is van een zeer controversiële videoclip. De single, die als eerste werd gereleased is de perfecte opener voor het album. Knallende gitaren, opzwepende synths, precies wat we van Rammstein gewend zijn, niet verrassend maar wel ijzersterk. De tweede track van het album getiteld ‘Radio’ – en ook de tweede single van het album – ligt lekker in het gehoor. Een commercieel en aanstekelijk nummer dat al snel in je hoofd blijft zitten.

    De derde single van ‘Rammstein’, getiteld ‘Zeig Dich’ begint met een koor en knallende gitaren, ook zo’n track die je beter niet in je auto kan draaien want je zou zomaar de maximum snelheid kunnen overschrijden. Na ‘Ausländer’ volgt ‘Sex’, de titel verraad het al, het gaat dus over seks, een onderwerp dat Till Lindemann en zijn mannen niet schuwt gezien de live shows waarin seks regelmatig de boventoon voert. ‘Puppe’ is een beetje een angstaanjagende track, Till gaat qua stemgeluid helemaal los.

    ‘Was Ist Liebe’ is een rustig nummer, als je bij Rammstein van rustig kan spreken. ‘Diamant’ is daarbij ook een diamant; sterke zang en rustige muziek. ‘Weit Weg’ doet aan het begin denken aan Kraftwerk, tot de gitaren hun werk gaan doen. Wederom een klasse track. ‘Tattoo’ gooit er weer wat meer tempo in, en met het slotnummer van ‘Rammstein’ getiteld ‘Hallomann’ laat de band horen het zeker nog niet verleerd te zijn.

    Rammstein is terug, met hun inmiddels elfde album (inclusief live- en verzamelalbums). Op ‘Rammstein’ hoor je de band als vanouds, geen echt schokkende tracks met als hoogtepunt de albumopener ‘Deutschland’, de single die uw recensent een dikke 10 geeft. (8/10) (Universal Music)

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleIbrahim Maalouf klomt in november naar Tivoli Vredenburg
    Next Article Oscar Jerome naar BReBL

    Related Posts

    Album recensie overzicht: Circa Waves, Richard Marx en meer

    Album recensie overzicht: Lily Löw, Phil Martin en meer

    Album recensie overzicht: Maaike Ouboter, Hér en meer

    Nas & DJ Premier – Light-Years

    Album recensie overzicht: The Last Dinner Party, Paradise Lost en meer

    Album recensie overzicht: Turnstile, Motörhead en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist
    • Contrabassist zoekt gezellige ervaren Brabantse muzikanten voor een akoestisch project
    • Sologitarist gevraagd.
    • Border Blues Rock zoekt drummer
    • Metal(core)/Hardcore drummer zoekt band of gitarist/componist om er een op te starten in regio Venlo of Peel en Maas
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.