Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, juni 19
    Trending
    • Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop
    • HAEVN met extra show naar AFAS Live
    • Michael Riesenbeck – Courage
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Programma Ribs & Blues nagenoeg compleet
    Ribs & Blues
    Festival

    Programma Ribs & Blues nagenoeg compleet

    By Wil Wander15 maart 2018

    De line up voor Ribs & Blues 2018 is, op één plek na, ingevuld. De Amerikaanse groep The Brandos wordt de afsluiter op eerste Pinksterdag. Dat betekent dampende rootsrock met het karakteristieke rauwe stemgeluid van zanger Dave Kincaid. The Brandos doen af en toe Europa aan voor hun energieke live shows.

    Het Engelse rocktrio The Brew is dan de knallende openingsact op het hoofdpodium; gitaargeweld met duidelijke invloeden van The Who en Led Zeppelin. Op de zondag van het festival zal tevens het afscheidsoptreden van gitarist Erwin Java bij King of the World plaatsvinden. Voor Erwin Java is Ribs & Blues de aangewezen plek voor een memorabel afscheidsoptreden. “Nog 1 keer vlammen in een grootse entourage,” aldus de gitarist die zich op zijn eigen muzikale projecten gaat richten. Met King of the World speelde hij 3 maal eerder op het Raalter festival en daarvoor ook al met Cuby & The Blizzards.

    De allerlaatste act In het zondagprogramma volgt binnenkort. Op tweede Pinksterdag komt Ronnie Baker Brooks, de zoon van bluesmuzikant Lonnie Brooks, naar Raalte. Zijn songs, zang en gitaarspel verraden veertig jaar ervaring met blues en soul! De razende one man band Scott H Biram staat dan met eigenzinnige countrypunk op de Delta Stage van Ribs & Blues.

    In totaal 21 acts uit binnen– en buitenland komen op zondag 20 en maandag 21 mei naar het grootste gratis toegankelijke roots & bluesfestival van Nederland! Voor de openingsavond op zaterdag 19 mei met Status Quo, Mothers Finest en Al McKay’s Earth, Wind & Fire is de voorverkoop in volle gang. Het festival-affiche is een mooie mix van gevestigde namen en opkomend talent in alle roots & blues(rock) verwante stijlen. Straattheater, een groot Kidsadventureland, de festivalmarkt en een gevarieerd aanbod van spareribs maken Ribs & Blues uniek voor jong en ouder.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip donderdag 15 maart: The Script in de Ziggo Dome
    Next Article Demi Knight – Budapest

    Related Posts

    Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop

    HAEVN met extra show naar AFAS Live

    Michael Riesenbeck – Courage


    RSS Muzikantenbank
    • Band gezocht! (Of losse muzikanten!)
    • Start jij samen met mij een dampende coverband in Den Haag? 🎤
    • Bossa Nova band oprichten?
    • The Cooking Crayfish zoeken een nieuwe zanger of zangeres
    • Prince tribute band zoekt toetsenist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.