Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, oktober 16
    Trending
    • Niall Horan nodigt fans uit voor ‘Dinner Party’ in Ziggo Dome
    • Audrey Horne één bak energie in Effenaar
    • Flora Hibberd – Mammoth
    • Richard Thompson – Hippies, Thugs And Heroes
    • Tyla kleurt de AFAS live met een bonte mix van neon, blacklights, bodypaint en swingende Afro Pop
    • Eerste namen South of Heaven 2027 bekend
    • Gavin DeGraw opent de week sterk in 013
    • Ruel laat zien wat hij waard is in Tivoli
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Ellen ten Damme’s ‘Koninginnebal’ in Kurhaus hotel Scheveningen
    Ellen ten Damme
    Foto (c) Bianca Kiel/Maxazine.nl
    Muzieknieuws

    Ellen ten Damme’s ‘Koninginnebal’ in Kurhaus hotel Scheveningen

    By Sebastiaan Oeijen18 april 2015

    Georganiseerd door Grand Hotel Amrâth Kurhaus verzorgt op 26 april Ellen ten Damme tijdens Koningsnacht een uniek optreden in de Kurzaal tijdens het ‘Koninginnebal’ met het concert Berlin begeleid door haar 16 tellende orkestleden van het Magpie Orchestra. Daarnaast zullen baritons Ernst Daniel Smid en Sef Thissen acte de présence geven op de deze bijzondere muzikale avond.

    Om middernacht zingt ten Damme: “Möchte ich die Königin vom Kurhaus sein”. Er wordt een toast uitgebracht op het Koningspaar wat het ‘Koninginnebal’ zal inluiden en er zal gedanst worden tot in de late uurtjes onder begeleiding van DJ Alankara.

    De Kurzaal heeft vele grootse nationale en internationale artiesten mogen verwelkomen. General Manager Marcel Bosman vindt het van belang de tradities van deze prachtige zaal in ere te herstellen. Zeker nu het restaurant Waves at the Kurhaus is geopend en de Kurzaal permanent als evenementenruimte beschikbaar wordt. ‘Het Kurhaus heeft een podium geboden aan de grote der aarde op het gebied van muziek. Namen als Maria Callas, Edith Piaf, Marlene Dietrich en Duke Ellington zijn te zien geweest in de Kurzaal, maar ook Nederlands topartiesten als Ramses Shaffy, Wim Kan en Paul van Vliet. Naast dat we nu elke vrijdag live muziek bieden in de bar van Waves, zullen de gasten van het Kurhaus vaker bijzondere optredens kunnen bijwonen in de mooiste omgeving die er is. Het ‘Koninginnebal’ moet een jaarlijks terugkerend evenement worden waar grote artiesten als Ellen ten Damme optredens zullen verzorgen tijdens de Haagse Koningsnacht.’

    Ellen ten Damme
    Ellen heeft een bijzondere band met Duitsland, en Duitsland met Ellen. Ze acteerde er in speelfilms en tv-series, maakte soundtracks, deed vele concerten en zelfs stadiontours. Vaak trad Ellen op als ‘special guest’ bij grote Duitse artiesten als Nina Hagen, Nena, Peter Maffai en Udo Lindenberg. Niemand anders in Nederland dan Ellen ten Damme kan de Duitse taal zó fraai en authentiek laten klinken. Klassiekers uit de jaren twintig van Marlene Dietrich, Bertolt Brecht en Kurt Weill, songs van de extravagante Nina Hagen, liedjes van de ‘jaren zestig diva’ Hildegard Knef: Ellen ten Damme laat ze allemaal op majestueuze wijze herleven tijdens haar concert Berlin.

    Foto (c) Bianca Kiel, archief Maxazine

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleStanley Clarke Band (Boerderij – Zoetermeer, 12-4-2015)
    Next Article Nadine Shah – Fast Food

    Related Posts

    Eerste namen South of Heaven 2027 bekend

    Pavlov’s Dog frontman David Surkamp overleden

    Nickelback met ‘Everything Under The Sun Tour’ in 2027 naar Amsterdam

    Canadese rock- en blueszangeres Sass Jordan overleden

    Karina Zeviani, zangeres van Thievery Corporation en Nouvelle Vague, overleden

    Streaming domineert, vinyl omzet groeit 21 procent in Nederland


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Toetsenist m/ v voor Rock and Roll band
    • Lilywhite zoekt bassist
    • Blues band uit Achterhoek zoekt lead-gitarist
    • Invaller of permanente percussionist aangeboden
    • Rockstrot gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.