Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, januari 22
    Trending
    • Ludovico Einaudi komt naar Vorst Nationaal
    • Human – Spook
    • Franky Rizardo brengt vakmanschap en visueel spektakel samen in Ziggo Dome
    • A$AP Rocky naar Ziggo Dome
    • Midnight Oil-drummer Rob Hirst overleden
    • Dry Cleaning – Secret Love
    • Electric Callboy speelt het dak eraf tijdens de Tanzneid Tour in Rotterdam
    • Dolly Parton viert vandaag haar 80ste verjaardag
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Walt Wilkins & The Mystiqueros (Theater Walhalla – Rotterdam, 26-11-2013)
    Concertverslag

    Walt Wilkins & The Mystiqueros (Theater Walhalla – Rotterdam, 26-11-2013)

    By René Hoeflaak29 november 2013

    Eind september toerde de Amerikaanse singer-songwriter Sam Baker door Nederland voor een aantal meeslepende optredens. Baker trad onder meer op in het Rotterdamse LantarenVenster. Nog geen twee maanden later maar dan vierhonderd meter verder staat Walt Wilkins, geestverwant, vriend en voormalige producer van Baker, op het podium van Theater Walhalla in de Rotterdams wijk Katendrecht. Austin aan de Maas. Om blij van te worden.

    Theater Walhalla organiseert de komende winter de concertreeks ‘Holland Americana’ lijn. Een serie van optredens met nationale en internationale artiesten uit het Americana- en singer-songwritergenre. Walt Wilkins & The Mystiqueros uit Texas opende dinsdagavond de veelbelovende reeks. Tijdens de tournee door Nederland en België wordt Wilkins bijgestaan doorslechts’ drie Mystiquerios. Maar wel een supertrio. Met gitarist en zanger Jimmy Davis, in de jaren tachtig en negentig regelmatig optredend voor MTV shows, gitarist, zanger en producer Bill Small en de Nederlandse singer-songwriter, toetsenist en accordeonist Bart de Win. De vier muzikanten nemen Walhalla ruim twee uur lang mee op een muzikale rondreis de Win, Small en Wilkins voortdurend het stokje over.

    Ieder met een eigen karakteristieke stem en een eigen verhaal met steeds weer terugkerend thema’s als liefde, heimwee en vooral de voorliefde voor Texas. Zoals het door Jimmy Davis gezongen en geschreven “Leaving Texas Again”. Prachtige luisterliedjes om je ogen bij te sluiten. Voor op veranda, uitkijkend over een rivier, een fles whisky binnen handbereik. Songs als “Trains I Missed” raakt zelfs de meest nuchtere Rotterdammer. Nu begrip ik waarom nummers van Wilkins in het verleden zijn opgenomen door grootheden als Kenny Rogers en Ricky Skaggs. Alsof ze gestuurd zijn door de VVV van Austin nodigen Wilkins en zijn muzikale vrienden het aandachtig luisterende publiek in Walhalla herhaaldelijk uit voor een bezoekje aan Texas. Missie geslaagd. De koffers lonken. Walt Wilkins & The Mystiqueros treden de komende week nog op in Nuenen, Giessen-Oudekerk, Borger, Houffalize (België), Eindhoven en Purmerend.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleJohan Derksen reikt eerste exemplaar kerst-cd Jersey Boys uit
    Next Article 29 november, de verjaardag van John Mayall

    Related Posts

    Franky Rizardo brengt vakmanschap en visueel spektakel samen in Ziggo Dome

    Electric Callboy speelt het dak eraf tijdens de Tanzneid Tour in Rotterdam

    Maria Mena kwetsbaar in Eindhoven

    The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt

    André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome

    Vliegende start Vrienden van Amstel


    RSS Muzikantenbank
    • Guitarist looking for a band, Metal or Heavy Rock.
    • Gezocht slaggitarist/zanger/backing vocals (60+, m/v), even woensdagen 13:00 - 16:00 uur, jaren 60' tot heden.
    • Ervaren zanger zoekt band
    • Ben jij die 'herintredende' vocalist...
    • Gezocht zanger(es) voor rock-band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.