Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, juli 4
    Trending
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 04 Juli 2025
    • Christopher en meer, Nibe Festival Dag 2
    • His Lordship – Bored Animal
    • Herman Brood / Wild Romance-gitarist Dany Lademacher overleden
    • NIBE Festival: Deense Muziekmagie aan de Limfjord
    • Green Day’s punk, politiek en pure energie in Ziggo Dome
    • Camila Cabello maakt sterke comeback in AFAS Live
    • Concert At Sea Festival: Laatste Dag Vol Muzikale Hoogtepunten
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Cultuur»Nieuws»Sprookjesboom keert terug in Efteling Theater
    Nieuws

    Sprookjesboom keert terug in Efteling Theater

    By Redactie25 april 2012

    Sprookjesboom de Musical keert vanaf 19 september 2012 terug in het Efteling Theater met een tweede deel van de populaire kindervoorstelling. Na een succesvolle eerste reeks musicalvoorstellingen gevolgd door een tournee door het land, presenteert Efteling Theaterproducties nu een compleet nieuw verhaal. In ‘Sprookjesboom de Musical: een gi-ga-gantisch avontuur’ beleven de bekende Sprookjesbosbewoners een nieuw avontuur.

    Bart de Boer, voorzitter Raad van Bestuur Efteling: “Sprookjesboom de Musical is een productie van eigen bodem waar we enorm trots op zijn. Het is een volwaardige musical die perfect past bij de doelgroep van de Efteling. Het publiek waardeert deze interactieve vorm van theater waarbij de kinderen centraal staan, maar ook ouders plezier beleven. Niet in de laatste plaats door de aansprekende muziek. De eerste reeks musicalvoorstellingen in 2010 en 2011 waren erg succesvol en dat is de reden geweest waarom we nu met een compleet nieuw vervolg komen. We zijn onlangs enthousiast van start gegaan met het creatieve team om op 30 september opnieuw een fantastische première weg te zetten.”

    Als Roodkapje tegen Klein Duimpje zegt: “Je bent ook veel en veel te klein!” is voor hem de maat vol! Hij wil niet langer zo klein zijn! Maar hoe wordt iemand groot? Heks maakt sluw gebruik van de wens van deze kleine jongen. Ze toveren hem, natuurlijk in hun eigen voordeel, groot. Klein Duimpje komt er met iedereen in het Sprookjesbos achter wat het is om groot te zijn. Maar is groter zijn eigenlijk wel beter?

    Sprookjesboom is het bekende Efteling-merk gebaseerd op de gelijknamige televisieserie en film waarin de bekendste hoofdrolspelers uit wereldberoemde sprookjes een grappig, gek of spannend avontuur beleven. Hun verhaal begint en eindigt bij de grote sprekende Sprookjesboom, welke sinds 2010 ook een plaats heeft gekregen in het Sprookjesbos van het Efteling Park. In elk verhaal zit humor en een subtiele boodschap verwerkt. De primaire doelgroep is 3 t/m 8 jarigen, maar de humor spreekt ook de (meekijkende) ouders aan.

    In Sprookjesboom de Musical laten acteurs door middel van poppen het verhaal tot leven komen. De acteurs vormen samen met hun pop het personage.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMuziekquiz 116: Wie is dit?
    Next Article Titelsong RTL-programma wordt tweede single Britt

    Related Posts

    Chantal Janzen na 10 jaar weer in musical

    Première nieuwe show cabaretier Peter van Ewijk in Hoofddorp

    Wat zijn overwegingen van bezoekers in concerten en theatervoorstellingen?


    RSS Muzikantenbank
    • Nice 'n Groovy zoekt gitarist(e) (Den-Haag)
    • Nice 'n Groovy zoekt bassist(e) (Den-Haag)
    • Twee zangeressen gezocht voor Nice 'n Groovy (Den-Haag)
    • Might B Loud zoekt ervaren zanger of zageres
    • Might B Loud zoekt ervaren zanger of zangeres
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.